Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Regina

Itálie, Emilia Romagna, Rimini

Ubytování Hotel
Počasí
7 °C - Skoro zataženo
7 °C - Skoro zataženo

Popis

Recepce, wi-fi ve všech prostorách zdarma, parkoviště (s omezeným počtem míst), domácí zvíře možné zdarma.Přímo na pláži.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek mají vlastní sociální zařízení, balkon, klimatizaci, TV, minibar, safe, boční výhled na moře (přímý výhled na vyžádání, za příplatek).

Stravování

Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře tříchodové menu zeleninový bufet, možnost dokoupení plné penze.

Ostatní

Rimini je jedním z nejznámějších a nejvyhledávanějších turistických letovisek v Evropě a nachází se v oblasti Emilia-Romagna. Rimini bylo založeno Etrusky v roce 268 př. n. l. na spojnici mezi severem a jihem poloostrova. Později ve středověku, kdy ovládal nejen město, ale i celou oblast rod Malatesta, nechal v Rimini postavit hrad Castel Sismondo, který později sloužil jako vězení. Rozvoj Rimini je spojený s výstavbou budovy Kursaal a vznikem lázeňského střediska v roce 1843. V té době došlo k výstavbě mnoha luxusních vil pro movitou klientelu, rozšíření přístavu a rozkvětu celého letoviska. Významnou památkou je most Ponte di Tiberio, který byl postaven roku 14 n. l. za vlády Tiberia a kámen k jeho stavbě byl přivezen z Istrie. Z dalších zajímavostí města lze jmenovat římský oblouk Arco d´Augusto, katedrálu San Francesco nebo zbytky římského amfiteátru. Město proslavil mimo jiné také režisér Federico Fellini, který si vybral některá městská zákoutí jako kulisy svých filmů – např. velkolepý Grand Hotel. Milovníky procházek jistě potěší 15 km dlouhých pláží, romantiky příjemná zákoutí a na všechny bez rozdílu čekají příjemné restaurace, kavárny, bary, diskotéky a mnoho dalších lákadel. Pravidelné linky s odjezdem v pátek a příjezdem v neděli od 12.5. – 17.9. 2017 • Klimatizované a pohodlné autobusy zn. SETRA, MAN, SCANIA, MERCEDES, VOLVO, BOVA (TV, DVD, klima, minibar a WC).• Ochotní řidiči a průvodci.• Osobní přístup ke klientům.Odjezdová místa z ČR do Itálie 2017:Bez příplatku: Benešov, Brno, České Budějovice, Dobříš, Jihlava (Pávov), Mikulov, Písek, Praha, Příbram, Tábor S příplatkem 200,- (uskuteční se za předpokladu min. 5 osob): Chomutov, Hradec Králové, Jablonec nad Nisou, Kladno, Liberec, Louny, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Pardubice, Poděbrady, Plzeň, Prostějov, Slaný, Teplice, Ústí nad Labem

Poloha

Elegantní hotel zasazený do krásného prostředí Miramare di Rimini se nachází přímo u pláže.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Emilia Romagna nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat