Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Paradise Beach

Itálie, Emilia Romagna, Viserba

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 4 401 Kč

Dostupných: 5 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Apartmány se nacházejí v oblíbeném letovisku Viserbella di Rimini skoro na pláži. V budově s výtahem a recepcí je také bazén. Pro děti je k dispozici bazén menší nacházející se u bazénu pro dospělé. Pro ty, kteří nechtějí strávit celý den na pláži, se mohou zabývat různými sporty nebo vyrazit s dětmi na dětská hřiště. Široké písečné pláže s jemným zlatavým pískem a lemované křišťálově čistým mořem lákají k romantickým večerním procházkám.
Od moře: 50.
Od centra: 350.

Popis

Moderní rezidence má 24-hodinovou recepci, venkovní hlídané parkoviště (omezený počet míst), výtah, nově vybudovaný bazén s vířivkou, malý bazén pro děti. V blízkosti restaurace, cukrárny, diskotéky, směnárny, obchody.
Písečná: rozsáhlá písečná pláž s množstvím sportovního vyžití – beach volejbal, basketbal, stolní tenis. Pozvolný vstup do moře, soukromé i volně přístupné pláže. Plážový servis za poplatek (1 slunečník a 2 lehátka/AP).

Sport a zábava

Velké množství sportovního vyžití na pláži – beach volejbal, basketbal, stolní tenis, zábavní parky, atrakce. Společenské vyžití – četná nabídka obchodů, restaurací a barů. Pro děti: hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla.

Stravování

Vlastní. Možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: San Marino: starobylé centrum nabízí nejen historické památky, ale také krásný pohled na pobřeží Jadranu. Delfinárium: ve kterém Vás během představení přesvědčí cvičení delfíni o své inteligenci a umění. Vodní park Aquafan: s mnoha tobogány, skluzavkami, bazény s umělými vlnami a miniparkem pro nejmenší děti.
Info: Check-in: 15.00 hod. /check-out: 10.00 hod.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v nadstandardně vybavených apartmánech s příslušenstvím - Wi-Fi internet, kuchyňský kout, obývací pokoj se sedačkou, vlastním soc. zařízením, TV/SAT, telefonem, sprchou a balkonem. Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, soc. zařízení, Wi-Fi internet, balkon s posezením.
MONO 4.
Obsazenost 2-4 osoby, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, otevřená místnost s palandou, kuchyňský kout, soc. zařízení, Wi-Fi internet, balkon s posezením.
BILO 4.
Obsazenost 2-4 osoby, ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, soc. zařízení, balkon s posezením.
BILO 6.
Obsazenost 4-6 osob, ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, palanda, kuchyňský kout, soc. zařízení, balkon s posezením.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat