Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Florencie letecky

Itálie, Florencie

Florencie letecky (hlavní fotografie)
  • Florencie letecky (fotografie 2)
  • Florencie letecky (fotografie 3)
  • Florencie letecky (fotografie 4)
  • Florencie letecky (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava Dle programu
Ubytování Dle popisu
Doprava Letecká
Počasí
38 °C – Oblačno
Poznávací zájezdy

Popis

S prohlídkou Pisy a výletem do SienyTermíny | 28. září – 2. října 2022Cena | 15 980 Kč | příplatek za jednolůžkový pokoj 3 200 KčFakultativně | transfer z Brna na letiště a zpět 500 Kč jedním směrem, příplatek za odbavené zavazadlo do 20 kg: 1 300 Kč.

Stravování

Snídaně.

Program

Den 1: Sraz na letišti v Praze/Vídni (bude upřesněno), odlet do Florencie. Transfer z letiště k nádraží. Vzhledem k ideální poloze hotelu v chráněné památkové zóně uzavřené pro turistické autobusy přesun z nádraží do hotelu pěšky cca 20 min. Ubytování, večerní procházka historickým centrem Florencie od dómu Santa Maria del Fiore k Ponte Vecchio. Nocleh.

Den 2: Dopoledne volno k individuální prohlídce světově proslulých uměleckých sbírek galerie Uffizi. Odpoledne prohlídka pamětihodností s průvodcem (interiéry individuálně): Piazza della Signoria s palácem Vecchio, chrámy Santa Croce, Santa Maria del Fiore, zvonice, baptisterium, kostel San Lorenzo s kaplí Medicejských. Volno, fakultativní večeře, nocleh.

Den 3: Varianta 1: Celodenní volno ve Florencii s možností návštěvy muzeí a památek podle vlastního výběru, např. Galleria dell’Accademia (Michelangelův David, toskánské malířství 13.–16. století), muzeum Bargello (italské sochařství 14.–16. století, majolika 15.–18. století) a další.

Den 4: Varianta 1: Celodenní volno ve Florencii s možností návštěvy muzeí a památek dle vlastního výběru, např. Galleria Palatina (staré evropské malířství, královské komnaty, toskánské malířství 18.– 20. století, sbírka stříbra, expozice oděvů, muzeum kočárů), Archeologické muzeum v Palazzo della Crocetta (etruské, řecko-římské a egyptské sbírky) a další, případně toulky po dalších památkách.

Den 5: Dopoledne volno ve Florencii. Kolem poledne přesun pěšky k nádraží, odtud transfer na letiště, odlet do Prahy/Vídně. Po příletu pro zájemce transfer do Brna, není v ceně zájezdu.Cena zahrnuje | zpáteční letenku Praha/Vídeň–Florencie, kabinové zavazadlo do 8 kg, transfer z letiště do centra k nádraží a zpět, 4 noclehy v hotelu se snídaní v centru Florencie, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Florencie nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat