Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Penzion Al Santuario

Itálie, Friuli Skiregion, Tarvisio

Ubytování Pension
Počasí
26 °C - Oblačno

Stravování

Snídaně: servírovanákontinentální dle výběru včetně nápojů (na stole připraveno: máslo, džem, med, jogurt,müsli, ovoce (zpravidla jablko nebo pomeranč nebo banán); sýr,salám nebo šunka, vejce (zpravidla volské oko-na vyžádání míchaná vejce atd.); nápoje:čaj nebo káva nebo kapučíno, džus, voda, mléko)Večeře: servírovanémenu s výběrem z jídelního lístku: předkrm a hlavní jídlo s přílohou,dezert; nápojeza poplatek.

Ostatní

Útulný rodinný penzion se 3 pokoji a s celkovou kapacitou 14 lůžek. Složení - přízemí: 1 pokoj pro 2 osoby a 1 pokoj pro 4 osoby, 1. patro: 1 pokoj pro 8 osob se 2 samostatnými ložnicemi a 1 sociálním zařízením, které je průchozí přes jeden pokojUpozornění:Výjezd lanovkou v příjezdový den / sjezd lanovkou v odjezdový den na Monte Lussari při pobytu na 3 a více nocí je v ceně zájezdu!

Ubytování

Pokoj pro 2 os. - pokoj s manželskou postelí, sociální zařízení, malá pavlačová terasa společná i pro pokoj 4Pokoj pro 4 os. - pokoj s manželskou postelí a palandou, sociální zařízení, malá pavlačová terasa společná i pro pokoj 2 Pokoj pro 8 os. - 1 ložnice s manželskou postelí a se 2 samostatnými lůžky, 1 ložnice s manželskou postelí a se 2 samostatnými lůžky, prostorné sociální zařízení se sprchovým boxem (průchozí přes 1 ložnici)Vybavenost pokojů: TV sat, fén .

Poloha

Tarvisio/ Camporosso – lokalita Monte Lussari v nadmořské výšce 1 766 m, přístup jen kabinovou lanovkou z obce Camporosso, skiareál Monte Lussari - 50 m (od ubytovací kapacity je možné sjet na lyžích) Důležité – parkování, příjezd:parkování(nehlídané) zdarma je možné jen v Camporossu u nástupní stanice kabinovélanovky, příjezd je limitován otevírací dobou kabinové lanovky zpravidla od9.00 do 16.00 h. Ke kapacitě není možné dojet autem.

Popis

Restaurace /pizzerie, bar, internet WI-FI.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Friuli Skiregion nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat