Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Locanda Al Convento

Itálie, Friuli Skiregion, Tarvisio

Ubytování Pension
Počasí
7 °C - Zataženo
7 °C - Zataženo
Cena za osobu od 5 290 Kč

Dostupných: 22 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Tarvisio/ Camporosso – lokalita Monte Lussari v nadmořské výšce 1 766 m, přístup jen kabinovou lanovkou z obce Camporosso, skiareál Monte Lussari - 0 mDůležité – parkování, příjezd:Parkování (nehlídané) zdarma v Camporossu u nástupní stanice kabinové lanovky, příjezd je limitován otevírací dobou kabinové lanovky zpravidla od 9.00h do 16.00h.

Ubytování

Pokoje pro 2 až 5 osob: (3., 4. a 5. lůžko je pevné),WI-FI připojení.

Stravování

Snídaně: formou bohatého bufetu (zpravidla s následujícím výběrem: šunka /salám, sýr, vejce, párek, máslo, med, marmeláda, nutella, müsli, jogurt, croisant a čerstvé pečivo a ovoce) včetně nápojů (voda, džus, čaj nebo káva nebo kapučíno)Večeře: servírované menu s výběrem z jídelního lístku „á la card“- předkrm a hlavní jídlo s přílohou, nápoje za poplatekNÁŠ TIP! FORLINE CLUB: každý náš klient obdrží v odbavení kartu Forline club, po předložení na Locandě Al Convento platí tyto akční obědové nabídky:- obědová polévka + nápoj = 7 €- řízek + hranolky + nápoj = 9 €- guláš + nápoj = 9 € - těstoviny TRIS + nápoj = 10 €- mix grill+ nápoj = 13 €(nápojem se rozumí 0,2 dcl piva nebo 0,2 dcl vína nebo coca-cola/ fanta/sprite/džus/voda.

Ostatní

Nejoblíbenější penzion na Monte Lussari! Celková kapacita penzionu je 11 pokojů se 32 lůžky (všechny pokoje 2. rokem zrekonstruované a s vlastním sociálním zařízením): 6 x pokoj pro 2 osoby, 1 x pokoj pro 3 os., 3 x pokoj pro 4 os., 1x pokoj pro 5 os.Důležité upozornění:Výjezd lanovkou v příjezdový den / sjezd lanovkou v odjezdový den na Monte Lussari při pobytu na 3 a více nocí v ceně zájezdu! .

Popis

Restaurace, bar s TV, úschovna lyží, venkovní sluneční terasa.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat