Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Trieste

Itálie, Friuli Skiregion, Tarvisio

Ubytování Hotel

Poloha

Tarvisio, skiareál Tarvisio – 1,5 km, skiareál Monte Lussari – 4,5 km, centrum Tarvisia – 200 m.

Popis

Recepce, restaurace/pizzerie, bar, společenská místnost s TV sat., internet WI-FI, úschovna lyží a lyžařských bot s vysoušečem, výtah, velké vyhrazené parkoviště. Sport a relaxace: sauna pro 5 osob, vířivka pro 3 osoby, 2x multifunkční sprcha, relaxační zóna (vstup do wellness zóny je zakázaný pro děti do 15 let) Důležité upozornění: pobyty 3 a 4 noci = 1x vstup / 1,30h v ceně pobyty 5 a více nocí = 2x vstup / 2x 1,30h v ceně skupinový ceník = wellness centrum není zahrnuté v ceně, 1 vstup= 10€ / při minimálním počtu 2 platících osob.

Ubytování

Pokoje 1/2/3/4 - zřídka balkon (pouze 4 pokoje); 3. a 4. lůžko formou rozkládacího gauče či křesla či pevného lůžka, u čtyřlůřkových pokojů zpravidla palanda. Pozn.: na vyžádání rodinný pokoj pro 5 osob (2 oddělené pokoje a 1 společné sociální zařízení) Vybavenost pokojů: TV sat., telefon, fén, minibar, trezor, internet WI-FI Poznámka: na vyžádání zajistíme i jinak zkrácené pobyty s libovolnými nástupními dny a vánoční termín.

Stravování

Snídaně - kontinentální bufet včetně nápojů Večeře - servírovaná s výběrem ze 2 menu - předkrm a hlavní jídlo s přílohou, dezert, v ceně včetně nápoje (na osobu: 0,5 l vody a 0,25 l vína nebo 0,2 l piva nebo nealkoholický nápoj - fanta/ coca-cola další nápoje za poplatek) pozn. pro skupiny jednotné menu bez možnosti výběru!

Ostatní

Úspěšně zrekonstruovaný rodinný hotel s 25 pokoji na hlavní budově a 4 novými a velmi pěknými pokoji na protější budově v depandanci Trieste (3x pokoj 2, 1x pokoj 3) - pokoje jsou prodávány bez rozlišení; celková kapacita hotelu je 69 lůžek. V depandanci hotelu Trieste k dispozici navíc nově 1 kompletně zrekonstruovaný apartmán typu trilo 4+1.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Friuli Skiregion nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat