Vyhledat zájezd

Rezidence Donatello

Itálie, Friuli Venezia Giulia, Lignano Riviera

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Residence Donatello
Počasí
27 °C - Jasno
27 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 550 Kč

Dostupných: 121 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Popis

Apartmány s klimatizací, Wi-Fi, TV, soc. zařízením a balkonem. Výtah, bazén, parkovací místa, pračka.
Písečná: pláž s pozvolným vstupem do moře. Prostorné pláže, soukromé i volně přístupné.

Sport a zábava

Vodní park Aquasplash, lunapark, ZOO, beach volejbal, plážové atrakce. Bohaté společenské vyžití: kavárny, restaurace, pizzerie, vyhlášené diskotéky. Pro děti: lunapark, ZOO, dětský zábavní park.

Ubytování

Nabízíme Vám možnost ubytování v klimatizovaných apartmánech typu mono, bilo a trilo. Bližší informace naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
MONO 4.
Obsazenost 2 až 4 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem a 2 rozkladací lůžky , klimatizace, TV, Wi-Fi, pračka, vlastní soc.zařízení a balkon.
BILO 4.
Obsazenost 3 až 4 osob, 1 ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, klimatizace, TV, Wi-Fi, pračka, vlastní soc.zařízení a balkon.
TRILO 6.
Obsazenost 4 až 6 osob, 2 ložnice s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, klimatizace, TV, Wi-Fi, pračka, vlastní soc.zařízení a balkon.

Poloha

Rezidence Danatello a se nachází v části letoviska Lignano Rieviera, asi 200 m od pláže. V blízkosti najdete nesčetné obchůdky s módnimi doplňky či suvenýry a vynikající restaurace a cukrárny s pravou italskou zmrzlinou. Můžete si zasportovat na pláži i vybláznit se v aquaparku. Lignano nabízí nepřeberné množství vyžití.
Od moře: 200.
Od centra: 150.

Stravování

Vlastní, s možností využití kulinářských specialit místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Castello Di Miramare: uprostřed nádherných zahrad, asi 8 km od Terstu se nachází Castello di Miramare - zámek z 19. století. Aquasplash: fantastický vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 16.00 - 19.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat