Vyhledat zájezd

Villa Elena

Itálie, Friuli Venezia Giulia, Lignano

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Apartmány Elena
Condominio Elena
Villa Elena
Počasí
6 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Poloha

Villa Elena se nachází v centrální části letoviska Lignano Sabbiadoro, jen 100 m od pláže a v blízkosti večerní pěší zóny. Pro hosty je k dispozici parkovací místo (kromě typu mono), výtah, společná prádelna s pračkou a WI-FI. Všechny apartmány mají TV, klimatizaci, trezor a mikrovlnnou troubu. Cena zahrnuje plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka nebo křesílka/apartmán).

Popis

Parkoviště, wi-fi, výtah, pes zakázán, TV, trezor, mikrovlnná trouba, klimatizace.

Ubytování

Typ A 119 mono(2): obývací místnost s kuchyňským koutem a pohovkou pro 2 osoby, koupelna a balkon. TV, mikrovlnná trouba, WI-FI a klimatizace. Tento apartmán nemá vyhrazené parkovací místo.
Typ B 120 bilo(4): obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice, koupelna a balkon. TV, mikrovlnná trouba, WI-FI a klimatizace.
Typ C 121 trilo(5): obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou, dvoulůžková ložnice, pokoj s palandou, koupelna a balkon. TV, mikrovlnná trouba, klimatizace, WI-FI.
Typ C 122 trilo(5): obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou, dvoulůžková ložnice, dvoulůžkový pokoj, koupelna a balkon. TV, mikrovlnná trouba, klimatizace, WI-FI.
Typ C 123 trilo(5): obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou, dvoulůžková ložnice, dvoulůžkový pokoj, koupelna a balkon. TV, mikrovlnná trouba, klimatizace, WI-FI.

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Friuli Venezia Giulia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat