Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Frontemare

Itálie, Friuli Venezia Giulia, Grado

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Oblačno
9 °C - Oblačno

Popis

Apartmány se nachází v budově s výtahem. Hostům jsou k dospozici apartmány s klimatizací, pračkou, TV a balkonem. Možnost parkování nebo garáže na vyžádání a za poplatek.
Písečná: asi 100 m od rezidence se nachází písečná pláž.

Poloha

Rezidence Frontemare se nachází v části Citta Giardino a leží asi 100 m od písečné pláže s množstvím obchodů, restaurací a barů. Místo je pro svou dovolenkovou atmosféru vhodným výběrem především pro rodiny s dětmi, ale také páry, skupinky nebo seniory.
Od moře: 100.

Sport a zábava

Vodní a plážové sporty jako beach volejbal, množství sportovního a společenského vyžití. Pro děti: pískoviště, míčové hry.

Ubytování

Rezidence Frontemare nabízí příjemné ubytování ve čtyřlůžkových apartmánech typu BILO s balkonem. Bližší informace naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
BILO 4.
Obsazenost 2-4 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, koupelna s vlastním soc. zařízením, klimatizace, TV, pračka a balkon.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Castelo di Miramare: uprostřed nádherných zahrad se nachází zámek z 19. st., který dal postavit arcivévoda Maxmilián Habsburský, pozdější mexický císař. Jeskyně Grotta Gigante: 65m široká a 160m dlouhá jeskyně je zapsaná v Guinnessově knize rekordů jako největší turisticky navštěvovaná jeskynní prostora na světě. Jeskyně obsahuje mnoho obrovských stalaktitů a stalagmitů. Gulliverlandia: jeden z největších zábavních parků.
Info: Check-in: 16.00-19.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Friuli Venezia Giulia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat