Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Camping Tenuta Primero

Itálie, Friuli Venezia Giulia, Grado

Ubytování Kemp
Počasí
9 °C - Zataženo
9 °C - Zataženo
Cena za osobu od 13 510 Kč

Dostupných: 20 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Bungalow A bilo(5): obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěma lůžky, ložnice s jednolůžkem a palandou, koupelna se sprchou, terasa, klimatizace, TV, parkovací místo. Cca 28 m2.
Bungalow B trilo(6): obývací pokoj s dvěma lůžky, dvoulůžková ložnice a pokoj s dvěma lůžky, koupelna se sprchou, terasa, klimatizace, TV a parkovací místo. Cca 38 m2.
Cottage Family quadri(6): dvoulůžková ložnice, dva dvoulůžkové pokoje, místnost s kuchyňským koutem a pohovkou, 2x koupelna se sprchou, terasa s posezením, zahrádka, klimatizace, TV, parkovací místo.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Camping Tenuta Primero leží v piniovém háji pouhých 10 m od písečné pláže a cca 8 km od městečka Grado, 14 km od Aquilei a 50 km od Terstu. Hostům je k dispozici restaurace/pizzerie, plážový bar, snack bar, supermarket, tabák, dva bazény pro děti, bazén pro dospělé s jacuzzi (cca od května do poloviny září), animace (cca od konce května do poloviny září), dětské hřiště, fotbalové, basketbalové a volejbalové hřiště, plážový volejbal, ping-pong, za poplatek možnost golfu a tenisu, půjčovna kol, šlapadla. Vedle kempu je cyklostezka, která vede až do městečka Grado. Navíc mohou hosté za poplatek využívat prádelnu, internet point, wifi, kadeřnictví a masáže. Kemp nabízí ubytování v bungalovech s klimatizací, TV a parkovacím místem. Vratná kauce není vyžadována, avšak případné škody si klienti hradí na místě.

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, vířivka, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, pes zakázán, golfové hřiště v blízkosti, TV, klimatizace, animace.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat