Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Terme

Itálie, Friuli Venezia Giulia, Grado

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
10 °C - Oblačno
10 °C - Oblačno

Poloha

Velmi pěkná apartmánová rezidence Terme se nachází v blízkosti termálních lázní letoviska Grado, jen 150 m od písečné pláže. Centrum letoviska je vzdáleno asi 1,5 km od této rezidence. Proto je místo vhodným výběrem především pro ty, kteří si chtějí nerušeně užívat relaxace na pláži a v lázních.
Od moře: 150.

Sport a zábava

Vodní a plážové sporty jako beach volejbal, množství sportovního a společenského vyžití. Pro děti: pískoviště, míčové hry.

Popis

K dispozici je výtah a klimatizace. Některé apartmány mají výhled na moře. Parkovací místo nebo garáž je na vyžádání a za poplatek.
Písečná: asi 150 m od rezidence se nachází soukromá pláž. Volně přístupná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází asi 500 m od rezidence.

Ubytování

Apartmány Terme nabízí příjemné ubytování ve čtyřlůžkových apartmánech typu BILO bližší informace naleznete níže v popisu ubytovací jednotky. Některé apartmány mají balkon s výhledem na moře.
BILO 4.
Obsazenost 2 až 4 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, pokoj s manželským lůžkem, klimatizace, soc. zařízení, balkon.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Castelo di Miramare: uprostřed nádherných zahrad se nachází zámek z 19. st., který dal postavit arcivévoda Maxmilián Habsburský, pozdější mexický císař. Jeskyně Grotta Gigante: 65m široká a 160m dlouhá jeskyně je zapsaná v Guinnessově knize rekordů jako největší turisticky navštěvovaná jeskynní prostora na světě. Jeskyně obsahuje mnoho obrovských stalaktitů a stalagmitů. Gulliverlandia: jeden z největších zábavních parků.
Info: Check-in: 16.00-19.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Friuli Venezia Giulia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat