Vyhledat zájezd

Rezidence Ibiza/Menorca

Itálie, Friuli Venezia Giulia, Lignano Riviera

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Vilka Ibiza/Menorca [Chybí obrázky]
Počasí
19 °C - Možnost deště
19 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 5 190 Kč

Dostupných: 33 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Vodní park Aquasplash, lunapark, ZOO, beach volejbal, plážové atrakce. Bohaté společenské vyžití: kavárny, restaurace, pizzerie, vyhlášené diskotéky. Pro děti: lunapark, ZOO, dětský zábavní park.

Popis

Apartmány s klimatizací, Wi-Fi, TV, soc. zařízením a balkonem, parkovací místa, pračka.
Písečná: pláž s pozvolným vstupem do moře. Prostorné pláže, soukromé i volně přístupné.

Ubytování

Nabízíme Vám možnost ubytování v klimatizovaných apartmánech typu bilo a trilo. Bližší informace naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
BILO 4.
Obsazenost 3 až 4 osob přízemí- zadní část - obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, kuchyňka s lednicí a mrazákem,zahrada.První patro - ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, koupelna se sprchou, balkón.
TRILO 6.
Obsazenost 4 až 6 osob, první patro - obývací pokoj- jídelna, rozkládací gauč, kuchyňka s lednicí a mrazákem, terasa, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo manželskou postelí, každý pokoj má svůj balkón, koupelna se sprchou.
TRILO 6Z.
Obsazenost 4 až 6 osob, přízemí - obývací pokoj- jídelna, rozkládací gauč, kuchyňka s lednicí a mrazákem, terasa a zahrádka, ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo manželskou postelí, koupelna se sprchou.

Stravování

Vlastní, s možností využití kulinářských specialit místních restaurací.

Poloha

Villa Ibiza/Menorca a se nachází v části letoviska Lignano Rieviera, asi 50 m od pláže. V blízkosti najdete nesčetné obchůdky s módnimi doplňky či suvenýry a vynikající restaurace a cukrárny s pravou italskou zmrzlinou. Můžete si zasportovat na pláži i vybláznit se v aquaparku. Lignano nabízí nepřeberné množství vyžití.
Od moře: 50.
Od centra: 500.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Castello Di Miramare: uprostřed nádherných zahrad, asi 8 km od Terstu se nachází Castello di Miramare - zámek z 19. století. Aquasplash: fantastický vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 16.00 - 19.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat