Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Residence Luna

Itálie, Friuli Venezia Giulia, Lignano Sabbiadoro

Residence Luna (hlavní fotografie)
  • Residence Luna (fotografie 2)
  • Residence Luna (fotografie 3)
  • Residence Luna (fotografie 4)
  • Residence Luna (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Residence Luna 3 a 4
Rezidence Luna 3 a 4
Počasí
21 °C – Přeháňky
Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

Rozsáhlý komplex 7 patrové budovy Residence Luna se 4 vstupy leží v blízkosti písečné pláže jen pár kroků od centra letoviska Lignano Sabbiadoro. V přízemí se nachází obchody, bar, půjčovna kol. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, TV, trezorem, sociálním zařízením, mikrovlnou troubou a kávovarem. Na vyžádání možnost wifi za poplatek 20 €/týden, v případě zájmu nutno objednat již při rezervaci (jedná se o tzv. Light Wifi, nelze download/streaming). Vstup č. 1 se nachází cca 150 m od pláže. Klientům jsou zde k dispozici dva výtahy a parkoviště vzdálené přibližně 200 m. V této části se nachází apartmány typ B4. Vstup č.2 leží přibližně 120 m od pláže, má dva výtahy a parkoviště vzdálené cca 400 m. V této části jse umístěn apartmán B5X. Vstup č. 3 se nachází cca 80 m od pláže a jsou zde také dva výtahy a parkoviště vzdálené přibližně 350 m. V této části se nachází apartmány typ B5. Vstup č. 4 leží pouhých 50 m od pláže, má dva výtahy a parkoviště vzdálené cca 350 m. V této části se nachází apartmány typu B5S.

Vzdálenost k moři:
150[m].Residence Luna je ideálně situovaná přímo mezi centrem městečka Lignano Sabbiadoro a pláží, pouze 30 m od písečné pláže. Klientům jsou zde k dispozici výtahy, parkoviště a v přízemí budovy se nachází také supermarket a restaurace. Pobyt s pejskem na vyžádání.

Vzdálenost k moři:
30[m].

Popis

Parkoviště, wi-fi, výtah, TV, trezor, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón.Parkoviště, výtah, pes povolen, TV, klimatizace, terasa / balkón.

Ubytování

Type B4 bilo(4):

apartmán situovaný v 7. patře. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, malá lednice, pohovka, ložnice s manželským lůžkem, sociální zařízení (vstup z ložnice), balkon s bočním výhledem na moře a na lagunu. Max 4 osoby. Apartmán se nachází v části Luna 1.

Type B5 bilo(5):

apartmán je situovaná ve 4. nebo 5. patře. Obývací místnost s kuchyňským koutem, velká lednice, pohovka, třílůžková ložnice, sociální zařízení, balkon. Max 5 osob. Apartmán se nachází v části Luna 3.

Type B5S bilo(5):

kompletně zrekonstruovaný apartmán ve 2. nebo ve 3. patře. Obývací místnost s kuchyňským koutem, velká lednice, rozkládací pohovka pro 2 osoby, třílůžková ložnice, sociální zařízení, pračka, balkon s bočním výhledem na moře. Max 5 osob. Apartmán se nachází v části Luna 4.

Typ B5X bilo(5):

kompletně zrenovovaný apartmán ve 3. patře, s pračkou. Obývací místnost s kuchyňským koutem, velkou lednicí a gaučem pro 2 osoby, třílůžková ložnice, sociální zařízení, balkon. Max 5 osob. Apartmán se nachází v části Luna 2.Type A mono(2):

obývací pokoj s kuchyňským koutem, gaučem pro dvě osoby a přistýlkou, koupelna, balkon, TV, klimatizace.

Type BL bilo(5):

renovovaný apartmán - obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem pro dvě osoby, dvoulůžková ložnice s možností přistýlky, koupelna, balkón, TV, klimatizace.

Type C trilo(6):

apartmán se starším vybavením má obývací pokoj s a kuchyňským koutem a gaučem pro dvě osoby, dvě ložnice, koupelnu, balkón, TV a klimatizaci.

Type CL trilo(6):

renovovaný apartmán - obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem pro dvě osoby, dvě ložnice, 2x koupelna, prostorný balkón s výhledem na moře, TV, klimatizace, mikrovlnná trouba.

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Friuli Venezia Giulia nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat