Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Rezidence Verde

Itálie, Friuli Venezia Giulia, Lignano Sabbiadoro

Rezidence Verde (hlavní fotografie)
  • Rezidence Verde (fotografie 2)
  • Rezidence Verde (fotografie 3)
  • Rezidence Verde (fotografie 4)
  • Rezidence Verde (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 15 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Residence Verde
Počasí
21 °C – Přeháňky
Pobytové zájezdy Pobyty u moře

Poloha

Sedmipatrová residence po kompletní rekonstrukci z let 2013/2014 se nachází v centrální části Lignano Sabbiadoro, kde najdete množství obchodů, restaurací, barů a večerní zábavy.
Residence se nachází v centrální části Lignano Sabbiadoro a je vzdálená cca 50 m od písčité pláže.

Popis

K dispozic je výtah, společná pračka. Zdarma: . jedno parkovací místo k apartmánu (pro os. auto, ne SUV), Wi-Fi (pro každý apartmán jeden přístupový kód). Za poplatek: . dětská postýlka pro dítě do 2 let 20 EUR/týden (na vyžádání), dětská židlička 10 EUR/týden (na vyžádání), malé zvíře 105 EUR/týden (na vyžádání).

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 50 m od residence. Plážový servis za poplatek.

Sport a zábava

Informace pro klienty: Po příjezdu na místo jsou hoteliéry vybírány následující povinné poplatky: vratná kauce 100 EUR/apartmán, závěrečný úklid 35 EUR/apartmán.

Ubytování

Všechny apartmány se sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, trezorem, mikrovlnnou troubou, kávovarem. Typ A2 Mono 2 – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, soc. zařízení a balkón. Typ Bilo 3 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, dvoulůžková ložnice, soc. zařízení a balkón. Typ Bilo 4 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, soc. zařízení a balkón. Typ Trilo 6 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice, dvoulůžkový pokoj, soc. zařízení a balkón.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.Pobytová taxa:V letovisku Lignano se vybírá povinná pobytová taxa ve výši cca 0.50 EUR/osoba/den, platí se na místě (děti do 12 let zdarma).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Friuli Venezia Giulia nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat