Vyhledat zájezd

Hotelový komplex Villa Al Parco

Itálie, Ischia

Strava Polopenze, polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Villa Al Parco
Hotel Villa Al Parco
Villa Al Parco
Počasí
16 °C - Zataženo

Dovolená s dětmi Lázně a wellness

Poloha

Velice příjemný rodinný hotel se nachází uprostřed krásné zahrady, v malebné části města Forio. Hotel je klienty oblíben pro kvalitní služby a dobré jídlo. Do centra Foria se dostanete za cca 20 minut chůze po rušné silnici nebo za cca 5 minut busem. Nad hotelem je bota nická zahrada La Mortella a pláž s romantickým zálivem San Francesco.

Popis

Recepce, klimatizovaná restaurace, bar, TV-SAT místnost, parkoviště. , pokoje s vlastním sociálním zařízením, balkón nebo terasa, telefon s přímou volbou, centrální topení. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Ubytování

Pokoje s vlastním sociálním zařízením, balkón nebo terasa, telefon s přímou volbou, centrální topení. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování

Polopenze, snídaně - bufet, večeře - výběr z menu. Ischitánská a italská kuchyně.

Sport a zábava

1x vnitřní termální bazén (34°C), 1x venkovní minerální bazén (25°C), sluneční terasa se slunečníky a lehátky, masáže za poplatek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ischia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat