Vyhledat zájezd

Hotel Baia Delle Sirene

Itálie, Ischia, Forio

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Počasí
23 °C - Oblačno
23 °C - Oblačno
Cena za osobu od 10 390 Kč

Dostupných: 128 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Písečná pláž Cava del´Isola 300 m od hotelu písečná pláž Citara s Poseidonovými zahradami cca 500 m centrum letoviska 900 m dobrá poloha hotelu.
Hotel se nachází v západní části ostrova Ischia v oblíbeném letovisku Forio přímo na promenádě vedoucí od pláže Citara a Poseidonovych zahrad až do centra města Forio, cca 900 m. Od hotelu vede soukromá cesta na veřejnou písečnou pláž Cava del´Isola cca 300 m a 15 schodů (vstup na vlastní nebezpečí). Klíče od vstupu k vyzvednutí na recepci hotelu. Nedaleko hotelu cca 500 m je další písečná pláž Citara (z části placená a z části veřejná). Na pláži Citara se nachází Poseidonovy zahrady.

Popis

V hotelu je k dispozici recepce, restaurace, bar, společenská místnost s TV, 2 x venkovní minerální bazén, 1x venkovní hydrotermální bazén, lehátka a slunečníky, hotelový svoz do wellness centra v hotelu Punta del Sole, Wi-Fi na recepci a u baru zdarma, solární terasy a parkoviště.

Ubytování

2-lůžkové pokoje standard s možností 1-2 přistýlek - příslušenství, telefon, TV, trezor, minibar, klimatizace/topení, balkonem nebo terasou. Hotel nabízí pokoje typu Standard s balkonem nebo terasou, pokoje Standard s výhledem na moře za příplatek, pokoje Economy s oknem bez výhledu.
Příslušenstvím, telefonem, TV, trezorem, minibarem, klimatizací/topením, balkonem nebo terasou. Pokoje Standard s výhledem na moře za příplatek.

Stravování

Polopenze - domácí i mezinárodní kuchyně. Bohatá snídaně formou bufetu. Večeře - servírovaná, výběr z menu. Během večeře nápoje v ceně.

Ostatní

Hotel se nachází na výběžku nad mořem ve středisku Forio. Klienty je oblíben pro kvalitní servis hotelu a nápojový self servis v ceně.
3 venkovní termální bazény solární terasa nápoje během večeře v ceně Wi-Fi zdarma.
Http://www.casthotels.com/baiadellesirene.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat