Vyhledat zájezd

Hotel Casa Nicola

Itálie, Ischia, Succhivo-Serrara Fontana

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Casa Nicola
Hotel Penzione Casa Nicola
Hotel Penzione Casa Nicola
Penzion Casa Nicola
Počasí
22 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 5 120 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Lázně a wellness

Poloha

Casa Nicola je útulný malý penzion rodinného typu, skládající se z několika budov. Leží v centru městské části Succhivo na jihu ostrova, které je oblíbené díky své poloze mezi vinicemi a sady citrusů. Nachází se v blízkosti malebného centra Sant Angela. Pláž "Cava Grado" je vzdálena asi 15 minut chůze od hotelu.

Popis

Vstupní hala s tv, bar, venkovní termální bazén 36 – 38°c, malý vnitřní termální bazén 36-38°c, sluneční terasy, v blízkém baru internetpoint za menší poplatek, veřejné nehlídané parkoviště zdarma, tenisové kurty (za poplatek).

Písečná pláž asi 800 m od hotelu, ke které se dostanete pohodlnou procházkou za asi 15 minut.

Sport a zábava

Na pláži různé vodní sporty, v hotelu můžete využít koupele ve vlastním termálním bazénu. Nedaleké centrum historického městečka Sant Angela skýtá množsvtí společenského vyžití.

Ubytování

Standardně vybavené pokoje se sociálním zařízením, telefonem a centrálním topením, většina má balkon (za poplatek), klimatizace na vyžádání. 

1/1 jednolůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, telefonem a centrálním topením. na vyžádání možnost klimatizace a balkonu. 

1/2 dvoulůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, telefonem a centrálním topením. na vyžádání možnost klimatizace a balkonu. p 1/2+1 jednolůžkový pokoj s přitýlkou, s vlastním soc. zařízením, telefonem a centrálním topením. na vyžádání možnost klimatizace a balkonu.

1/2+2 dvoulůžkový pokoj se 2 přistýlkami, s vlastním soc. zařízením, telefonem a centrálním topením. na vyžádání možnost klimatizace a balkonu.

Stravování

Polopenze,  snídaně  kontinentální rozšířená, servírovaná (pečivo, máslo, marmeláda, čokoláda, sýr, uzenina, jogurt, croissant), večeře - servírovaná. Na vyžádání vegetariánská kuchyně nebo bezlepková kuchyně.

Ostatní

Check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat