Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Citara

Itálie, Ischia, Forio

Ubytování Hotel
Počasí
11 °C - Možnost deště
11 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 7 496 Kč

Dostupných: 199 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Kvalitní hotel s výbornou pozicí a úchvatným výhledem na celý záliv Citara, v blízkosti termálního parku Poseidonovy zahrady. Uvítá Vás příjemný personál, osloví Vás výborná strava. Vhodný pro klienty všech věkových kategorií.
gps: 40.723704,13.86179

Poloha

Hotel se nachází v malebné zátoce Citara, cca 100 m od písčité pláže, 1,5 km od centra města Forio (autobusová zastávka se nachází u východu z hotelu). Termální park Poseidonovy zahrady je vzdálen cca 300 m. V okolí hotelu se nacházejí obchody, restaurace.

Popis

Nádherná písčitá pláž Citara je vzdálena cca 100m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.Vstupní hala s recepcí, panoramatická restaurace, americký bar, venkovní termální bazén, vnitřní termální bazén, sluneční terasa.
Zdarma: slunečníky a lehátka na terase.

Ubytování

Pokoje v hlavní nebo ve vedlejší budově vzdálené 20 m od hlavní budovy. Standardní pokoje se sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace za poplatek) a vybaveny TV, trezorem (zdarma) a telefonem. Pokoje s balkonem a výhledem na moře za příplatek. Možnost jedné přistýlky. Jednolůžkové pokoje na vyžádání.

Stravování

Polopenze. Snídaně jsou podávány formou bufetu v restauraci v prvním patře hlavní budovy. Večeře jsou servírované, výběr ze tří menu, salátový bufet.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat