Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Costa Citara

Itálie, Ischia, Forio

Ubytování Hotel
Počasí
22 °C - Jasno
Cena za osobu od 7 305 Kč

Dostupných: 45 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Termální ostrov Ischia je ideální nejen k návštěvě zdejších vyhlášených termálních parků, kterých je na ostrově hned několik, ale i jako výchozí bod k mnoha výletům, včetně Pompejí či ostrova Capri.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností  přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, TV, telefonem, fénem, klimatizací (na vyžádání za příplatek) a většinou balkonem nebo terasou. Pokoj na mořskou stranu za příplatek.

Stravování

Formou polopenze, snídaně rozšířená kontinentální, večeře servírovaná výběr ze 2 menu.

Ostatní

- pohodlně vybavené pokoje - zastávka autobusu přímo před hotelem Na místě se platí pobytová taxa.

Poloha

Tento příjemný hotel se nachází nad slavnou zátokou Citara s písečnou pláží a známými termálními parky Poseidonovy zahrady. Přímo před hotelem je autobusová zastávka s výhodnými spoji po celém ostrově. Nedaleko hotelu je též menší nákupní centrum a několik restaurací.

Popis

Recepce, bar, restaurace, centrální trezor, venkovní termální bazén o teplotě 30-35° C s lehátky a slunečníky, od léta 2017 k dispozici také krytý termální bazén, parkoviště, WI-FI. Hotelový minibus za mírný poplatek 0,50 EUR rozváží klienty na pláž Citara nebo ve večerních hodinách za 1 EUR do centra Foria a zpět. Pláž se nachází cca 600 metrů od hotelu či cca 400 metrů s využitím místních cca 250 schodů, možnost využití místní hromadné dopravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat