Vyhledat zájezd

Hotel Galidon

Itálie, Ischia, Forio

Ubytování Hotel
Počasí
29 °C - Oblačno
29 °C - Oblačno
Cena za osobu od 1 092 Kč

Dostupných: 2 379 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Hotel zajišťuje stravování formou polopenze nebo plné penze (za příplatek) se soft drinks all inclusive. Snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze tří menu se zeleninovým bufetem. Ke stravování jsou nabízené rozlévané nápoje víno a voda v ceně. V průběhu dne je v ceně bar od 10.00 do 22.00 s nabídkou rozlévaných nealkoholických nápojů, čajů, kávy, capuccina a vody. Nápoje od 22.00 do 10.00 nejsou v ceně, ale za extra úhradu.

Ostatní

- vnitřní a venkovní bazén
- vhodné pro seniory
- dobrá kuchyně Na místě se platí pobytová taxa.

Poloha

Pod horou Epomeo nad krásnou zátokou Citara se slavnými termálními parky, v oblasti města Forio, cca 600 metrů od pláže Citara či zkratkou přibližně 300 m po schodech (cca 250).

Popis

Recepce s trezorem, restaurace s typickou středomořskou stravou, 2 bary (včetně venkovního u bazénů), 2 bazény (jeden s termální vodou, druhý sladkovodní), termální lázně s procedurami s termálním bahnem, terasa s nádherným výhledem na zátoku Citara a výběžek Punta Imperatore s majákem, parkoviště. Shuttle bus, který v pravidelné hodiny sváží na písečnou pláž Citara. Písečná pláž se nachází cca 700 metrů od hotelu, možnost využití hotelového shuttle busu zdarma či zkratky s cca 250 schody.

Sport a zábava

V okolí hotelu veškerá občanská vybavenost, obchody, restaurace, kavárny, prodejny suvenýrů, lékárny atd. Autobusová zastávka s výhodnými spoji po celém ostrově se nachází přímo před hotelem. Animační program pro dospělé (cvičení ve vodě, pink pong, karetní hry apod., večer karaoke a tematické hudební večery).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky umístěné ve 3 rovnocenných budovách, s příslušenstvím, SAT TV, telefonem, fénem, ledničkou (zdarma) a klimatizací (od cca pol. června do pol. září). Pokoje standard mají výhled na bazén nebo do zahrady.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat