Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel La Bagatella

Itálie, Ischia, Forio

Ubytování Hotel
Počasí
10 °C - Skoro zataženo
10 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 9 110 Kč

Dostupných: 107 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Rozšířené kontinentální snídaně s nabídkou slaných a sladkých pokrmů. Večeře formou výběru z menu ze dvou prvních chodů, dvou druhých chodů a zeleninový bufet. Nepravidelně pořádá hotel tematické večeře, kdy je před zraky hostů připravována pravá neapolská pizza.

Ostatní

Na místě se platí pobytová taxa.

Sport a zábava

Venkovní sladkovodní i vnitřní termální bazén (32°C). Nepravidelně v hotelu probíhají večery s živou hudbou.

Ubytování

Pokoje standard jsou stylově vybavené - převážně starožitným nábytkem. Jsou umístěné v přízemních bungalovech v zahradě s teráskou a venkovním posezením. Minibar, trezor a klimatizace, která je v ceně od poloviny června do poloviny září. TV/SAT, fén, koupelna převážně se sprchovým boxem. Pokoje v hlavní budově mají připojení na wifi a jsou za příplatek.

Popis

Prostorná hala s wifi připojením na internet zdarma. Bar, klimatizovaná restaurace. Venkovní minerální bazén se sladkou vodou. Vnitřní termální bazén o teplotě cca 30°C. Vnitřní bazén je přes polední pauzu zavřený od 13,00 do 17,00. Hotelové parkoviště za poplatek. Hotel se nachází 200 metrů od písečné pláže San Francesco s možností plážového servisu za poplatek. Cca 600 m od hotelu se nachází také prostorná a široká písečná pláž Chiaia, která končí před samotným centrem města Forio.

Poloha

Hotel se nachází v klidném místě plném středomořské zeleně. Pěšky se od hotelu dostanete 20ti minutovou procházkou podél pobřeží do malebného centra města Forio. V pěší dostupnosti od hotelu jsou též slavné botanické zahrady La Mortella. V okolí veškerá občanská vybavenost, autobusová zastávka cca 5min pěšky. Hotel vhodný pro milovníky klidu, pohody, moře a procházek do blízkého centra města Forio d´Ischia.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat