Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence La Palummera

Itálie, Ischia, Forio

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
22 °C - Bouřka
22 °C - Bouřka

Poloha

Písečná pláž vzdálena 150 m centrum letioviska Forio 1,5 km Poseidonovy zahrady cca 500 m klidná část letoviska.
Residence se nachází ve středisku Forio v části Cava dell´Isola nad stejnojmenou písečnou pláží, jen několik minut od známého termálního parku Poseidonovy zahrady. Nová residence je umístěna v překrásné upravené zahradě o výměře cca 7000 m2 s olivovým hájem a ovocným sadem.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Překrásný apartmánový komplex v rozlehlé zahradě s olivovníky je velmi oblíben mezi klienty, kteří preferují pobyt bez jídla.
Udržovaná zahrada Wi-Fi zdarma prádlena.
Http://www.residencepalummera.com.

Ubytování

Rezidence nabízí celkem 15 apartmánů ve 2 budovách s recepcí, Wi-Fi zdarma, internet zdarma na recepci na PC, prádelna s pračkou, 1 x slunečník/apartmán, parkoviště. Všechny mají TV, telefon a klimatizaci za poplatek. Studio pro 3 osoby (ST3) - jedna místnost s vyvýšeným prostorem s manželským lůžkem, rozkládací gauč pro 1 osobu a kuchyňským koutem, příslušenství, venkovní prostor na posezení. Studio pro 4 osoby (ST4) - prostornější než ST3, jedna místnost s vyvýšeným prostorem s manželským lůžkem, rozkládací gauč pro 2 osoby a kuchyňským koutem, příslušenství, venkovní prostor na posezení. Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, příslušenství, venkovní prostor na posezení. Některé pokoje oddělené pouze zástěnou. Apartmán pro 5 osob (AP2/5) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, 2x příslušenství, venkovní prostor na posezení.
Jedna místnost s vyvýšeným prostorem s manželským lůžkem, rozkládací gauč pro 1 osobu a kuchyňským koutem, příslušenstvím a venkovním prostorem na posezení. Je vybaveno TV, telefon a klimatizaci za poplatek.
Prostornější než ST3, jedna místnost s vyvýšeným prostorem s manželským lůžkem, rozkládací gauč pro 2 osoby a kuchyňským koutem, příslušenstvím a venkovním prostorem na posezení. Je vybaveno TV, telefon a klimatizaci za poplatek.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, příslušenstvím, venkovním prostorem na posezení. Některé pokoje oddělené pouze zástěnou. Je vybaven TV, telefon a klimatizaci za poplatek..

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ischia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat