Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Rezidence La Palummera

Itálie, Ischia, Forio

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
22 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 990 Kč

Dostupných: 260 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Celkem 15 apartmánů má vlastní příslušenství, vybavený kuchyňský kout, TV a telefon, WiFi připojení, na vyžádání možnost klimatizace (za poplatek). Apartmány mají vlastní terasu či společný venkovní prostor k posezení.
MONO 3.
Obsazenost 2-3 osoby, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, vyvýšený prostor s manželským lůžkem, kuchyňka, venkovní prostor k posezení. Za poplatek možnost klimatizace.
MONO 4.
Obsazenost 3-4 osoby, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vyvýšený prostor s manželským lůžkem, kuchyňka, venkovní prostor k posezení. Za poplatek možnost klimatizace.
BILO 4.
Obsazenost 2-4 osoby, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, kuchyňka. V některých apartmánech jsou ložnice odděleny závěsem. Venkovní posezení. Za poplatek možnost klimatizace.
BILO 5.
Obsazenost 3-5 osob, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, kuchyňka, 2x soc. zařízení. Prostorné venkovní posezení. Za poplatek možnost klimatizace.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Castello Agaronese: mohutná pevnost z 14. st. Sloužila jako pevnost ochraňující obyvatele před piráty. Ostrov Capri: lodní výlet na romantický ostrov. Pompeje a Herculaneum: antické osady, jižně od Neapole. Unikátní doklad o každodenním životě starých Římanů.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Popis

Zahrada, společná prádelna s pračkou, žehlicí prkno a žehlička, internet zdarma v apartmánech i na recepci na PC, vnitřní parkoviště (zdarma). K dipozici je také 1 slunečník/apartmán.
Písečná: pláž Cava dell´Isola je vzdálená asi 150 m od rezidence, je dostupná privátním sestupem od rezidence. Asi 400 m leží pláž Citara.

Sport a zábava

Na pláži různé vodní sporty. Centrum historického městečka Forio skýtá množství společenského vyžití.

Poloha

Elegantní nová rezidence se skládá ze dvou budov, které jsou umístěny v krásné upravené zahradě s olivovým hájem a ovocným sadem. Rezidence se nachází v části letoviska Forio - Cava dell´isola nad stejnojmennou písečnou pláží, jen několik minut od známéhotermálního parku Poseidon.
Od moře: Asi 150.
Od centra: Asi 1 500.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat