Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány La Palummera

Itálie, Ischia, Forio

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
17 °C - Jasno
17 °C - Jasno

Poloha

Novější rezidence, kterou tvoří 15 apartmánů, se nachzí ve velké zahradě s olivovým a ovocným sadem, cca 150 m od písečné pláže Cava dell´Isola.

Ubytování

Apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, telefon, Wi-Fi (zdarma), klimatizace na vyžádání (za poplatek 30 €/týden/apartmán), vlastní terasa či společný venkovní prostor k posezení. #A3 tip A (max. 3 osoby):/# umístěn v přízemí, skládá se ze 3 podlaží: obývací místnost s rozkládacím gaučem pro jednu osobu, vyvýšený prostor po schodech nahoru s manželskou postelí, kuchyně po schodech dolů, venkovní vybavený prostor k posezení. #A4 tip B (max. 4 osoby):/# umístěn v přízemí, prostornější apartmán než typ Mono A, skládá se ze 3 podlaží: z obývací místnosti s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, vyvýšeného podlaží po schodech nahoru s manželskou postelí, kuchyně po schodech dolů, venkovního vybaveného prostoru k posezení. #B4 tip C (max. 4 osoby):/#umístěn buď v přízemí nebo v 1.patře apartmánového domu, skládá se z: obývací místnost s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, kuchyně, ložnice. V některých jsou pokoje oddělené pouze závěsem. Venkovní vybavený prostor k posezení. #B5 tip D (max. 5 osob):/# apartmán v 1.patře s výhledem na moře, skládá se z: dvou místností, ložnice s vlastním příslušenstvím, obývací místnost s rozkládacím gaučem, druhá koupelna, prostornější venkovní sezení s terasou. #B5 tip E (max. 5 osob):/# apartmán v 2.patře s výhledem na moře a na Monte Epomeo, nabízí privátní prostor, dvě místnosti oddělené závěsem, kuchyně s jídelnou, ložnice s výhledem na moře, prostornější venkovní sezení s terasou.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 2 let, za poplatek 15 €/týden.
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: Sobota/ sobota.

Popis

Zahrada, společná prádelna s pračkou, žehlicí prkno a žehlička, vnitřní parkoviště, Wi-Fi v apartmánech zdarma, internet zdarma v recepci na PC. Každému klientovi je k dipozici 1 x slunečník/apartmán. Neakceptují kreditní karty.
Písečná pláž. Parkování: u rezidence (do vyčerpání kapacity).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ischia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat