Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Villa Marinú

Itálie, Ischia, Forio

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Jasno
11 °C - Jasno

Poloha

Residence Villa Marinú je komplex ponořený v zeleni vlastní zahrady, v klidné a panoramatické zóně u městečka Forio (ostrov Ischia), mezi vinicemi a v blízkosti termálních center. Do městečka Forio je to cca 1,3 km, k písečné pláži Citara a Poseidonovým zahradám 800 m a jen pár kroků od městské zóny Cuotto, autobus staví 150 m od residence. V areálu se nachází bar a restaurace s místní kuchyní, TV místnost, parkoviště, zahrada a sluneční terasa i dětský koutek. Vnitřní a venkovní (v hlavní sezóně) termální bazény se nacházejí 80 m od residence. Klimatizace je na vyžádání (za příplatek), wifi je zdarma. Na místě je možnost dokupení polopenze. Povinně se platí pobytová taxa přibližně 0.50 €/os./den.

Ubytování

Typ A2 mono(2): obývací místnost s kuchyňským koutem, dvě lůžka (může být rozkládací dvoulůžko), soc.zařízení, venkovní posezení.
Typ A4 mono(4): obývací místnost s kuchyňským koutem, čtyři lůžka (mohou být rozkládací dvoulůžka), soc.zařízení, venkovní posezení.
Typ B bilo(4): obývací místnost s kuchyňským koutem + dvě lůžka (může být rozkládací dvoulůžko), dvoulůžková ložnice, soc.zařízení, venkovní posezení.
Typ B - DS bilo(4): obývací místnost s kuchyňským koutem + dvě lůžka (může být rozkládací dvoulůžko), dvoulůžková ložnice, 2x soc.zařízení, venkovní posezení.
Typ C - DS trilo(4): obývací místnost s kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, 2x soc.zařízení, venkovní posezení.

Popis

Venkovní bazén s termální vodou, vnitřní bazén, parkoviště, zahrádka, TV, klimatizace.

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ischia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat