Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Baia Delle Sirene

Itálie, Ischia, Forio

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Oblačno
13 °C - Oblačno

Poloha

Hotel se nachází na západní části ostrova Ischia v oblíbeném letovisku Forio na vyvýšenině přímo nad písčitou pláží Cava del’Isola (cca 50 metrů od hotelu), na kterou se schází po soukromé cestě po schodech. Asi cca 300 metrů od hotelu je známá pláž Citara s největšími termálními parky ostrova (Poseidonovy zahrady). Do centra města Forio, které je vzdáleno cca 1 300 metrů, se dostanete po chodníku nad mořem. V blízkosti hotelu je i autobusová zastávka.

Popis

Recepce, restaurace, bar, společenská místnost s TV, 2× venkovní bazén s minerální vodou, 1× venkovní hydrotermální bazén, lehátka a slunečníky, hotelový svoz do wellness centra v hotelu Punta del Sole, Wi-Fi na recepci a baru zdarma, sluneční terasy a parkoviště.

Sport a zábava

Nákupní a zábavní možnosti v blízkém městečku Forio. Nabídka fakultativních výletů.

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, TV, minibarem, balkonem nebo terasou. Za příplatek možnost ubytování v pokoji s výhledem na moře (2.100 Kč/pokoj/7 nocí).

Stravování

Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře servírovaná (výběr z menu, během večeře voda a víno ze samoobslužných automatů).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ischia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat