Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Park Victoria

Itálie, Ischia, Forio

Ubytování Hotel
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno
Cena za osobu od 6 570 Kč

Dostupných: 112 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Oblast Forio.
Hotel se skládá ze dvou budov. Nachází se v klidné oblasti obklopen citrusovými sady nedaleko Poseidonových zahrad, pláží Citara (cca 20 min. chůze) a Cava dell´Isola (10 min.) a historického centra Foria. Klienti ubytovaní v depandancích** využívají služeb hotelu Park Victoria. Depandance mohou být také soukromé apartmány různé vzdálenosti od hlavní budovy do cca 150 m. Depandance jsou vybaveny jako hotelové pokoje ** kategorie a jsou přidělovány na místě recepcí hotelu.
Příjemný a velmi oblíbený hotel nedaleko Poseidonových zahrad.

Popis

1x vnitřní termální bazén (36°C - 40°C), 1x venkovní termální bazén (28°C - 30°C), terasa s lehátky a slunečníky, bar, recepce, restaurace, trezor za poplatek, Wi-Fi v prostorách recepce, baru a části zahrady zdarma. Hotel má dlouhodobě vynikající služby, dobrou stravu a silné termální prameny.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje, koupelna/WC, telefonem, některé s TV, balkón či terasa za příplatek. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním obrázku.

Stravování

Polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu a salátový bufet.

Ostatní

Minimální počet účastníků pro uskutečnění autobusového zájezdu je 40 osob. Místa v busu jsou přidělována dle data uzavření smlouvy a data narození účastníků. Zavazadla: 1 osoba může přepravovat 1 příruční zavazadlo (max. 5 kg) a 1 zavazadlo do zavazadlového prostoru (max. 20 kg) běžného typu (zakázaná jsou krosna, dětský kočárek a nadměrná zavazadla, která nebudou řidiči naložena).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat