Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Park Victoria

Itálie, Ischia, Forio

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Jasno
17 °C - Jasno
Cena za osobu od 6 339 Kč

Dostupných: 236 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Tento pěkný hotel má ideální polohu, v pěší dostupnosti jsou písečné pláže a zároveň historické centrum města Forio. Písečná pláž Cava del Isola je vzdálená cca 600 m a 50 schodů, pláž Citara se slavnými Poseidonovými zahradami cca 800 m pohodlné chůze podél pobřeží po širokém chodníku. Centrum města Forio je přístupné podél pobřeží nebo klidnou ulicí. Hotel se nachází v širším centru městečka Forio.

Popis

Hotel se skládá ze dvou rovnocenných budov, které se nacházejí v pěkné zahradě pod středověkou saracénskou věží. V budově s recepcí, restaurací a barem se nachází vnitřní termální bazén o teplotě cca 35C. Venkovní termální bazén o teplotě 30C má často až hnědou vodu, tak, jak vychází z podzemního zdroje. Lehátka a slunečníky kolem bazénu zdarma. Hotelové parkoviště zdarma. Písečná pláž Cava del Isola cca 600m a 50 schodů. Pláž Citara cca 800m. Centrum města Forio cca 700m. Pláž Cava del Isola je celá veřejná. Pláž Citara má úseky veřejné a úseky za poplatek.

Sport a zábava

Termální ostrov Ischia je ideální nejen k návštěvě zdejších vyhlášených termálních parků, kterých je na ostrově hned několik, ale i jako výchozí bod k mnoha výletům, včetně Pompejí či ostrova Capri.

Ubytování

Pokoje standard mají okno a jsou s vlastní sociálním zařízením TV/SAT, klimatizací a telefonem. Pokoje za příplatek mají balkon. Pokoje jsou poměrně moderně a účelově zařízené.

Stravování

Snídaně formou bufetu a večeře výběr z menu a zeleninový bufet.

Ostatní

* v blízkosti centra Foria * nedaleko Poseidonových zahrad Na místě se platí pobytová taxa.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat