Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Punta Imperatore

Itálie, Ischia, Forio

Ubytování Hotel
Počasí
22 °C - Jasno
22 °C - Jasno

Poloha

Písečná pláž je vzdálena 70 m centrum letoviska 900 m klidná část letoviska pár kroků od Poseidonových zahrad.
4* hotel se skládá z několika budov, je umístěn v blízkosti kouzelného zálivu Citara pouhých 70 m od písečné pláže Citara a 250 m od věhlasného termálního parku Poseidonovy zahrady. Nedaleko se nachází autobusová zastávka cca 80 m, ze které odjíždějí autobusy do centra městečka Forio, které je vzdáleno cca 2 km. Svou pozicí je ideálním místem pro strávení klidné a příjemné dovolené. Díky poloze je možné sledovat západ slunce a také je možné spatřit přírodní fenomén "zelený záblesk".

Popis

Hotel nabízí recepci, společenskou klimatizovanou halu, restauraci, bar, Wi-Fi ve společných prostorách a v některých pokojích, výtah, nekrytý bazén o venkovní teplotě s hydromasáří, hydromasážní vana Jacuzzi o teplotě 32-33°C, vybavená sluneční terasa, dětský koutek, soukromé parkoviště s omezeným počtem míst nebo placené v blízkosti hotelu. Během pobytu hotel pořádá pro své hosty taneční/zábavný/folkloristický večírek 2-3x týdně.

Stravování

Polopenze, snídaně - formou bufetu, večeře - servírované výběr z několika druhů menu, zeleninový bufet.

Ostatní

Jen pár kroků od kouzelné pláže Citara s Poseidonovými zahradami.
Venkovní bazén hydromasážní vana sluneční terasa Wi-Fi zdarma.
Http://www.puntaimperatore.it.

Ubytování

2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek - příslušenstvím, telefonem, TV, minibarem, klimatizací. Některé pokoje jsou s výhledem na moře, s balkonem nebo terasou vše za poplatek.
Pokoje jsou v hlavní budově nebo v přilehlých budovách ve vzdálenosti od 10 - 100 m. Jsou vybaveny příslušenstvím, telefonem, TV, minibarem, klimatizací. Některé pokoje jsou s výhledem na moře, balkonem nebo terasou vše za poplatek.
Pokoje jsou v hlavní budově po rekonstrukci. Jsou vybaveny příslušenstvím, telefonem, TV, minibarem, klimatizací. Některé pokoje jsou s výhledem na moře, balkonem nebo terasou vše za poplatek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ischia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat