Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Riva del Sole

Itálie, Ischia, Forio

Ubytování Hotel
Počasí
12 °C - Možnost deště
12 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 7 383 Kč

Dostupných: 790 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Přímo u písečné pláže Citara centrum letoviska 1,5 km sestup po schůdcích na pláž klidná část letoviska.
Kompletně zrekonstruovaný menší 3* rodinný hotel se nachází přímo na pláži v okouzlujícím zálivu Baia di Citara nad písečnou pláží Citara. Svou polohou nabízí překrásné výhledy, v těsné blízkosti největšího a nejoblíbenějšího termálního parku Poseidonovy zahrady. Od centra města Forio je hotel vzdálen 1,5 km. Přímo u hotelu se nachází autobusová zastávka.

Popis

V hotelu je k dispozici recepce, restaurace, bar, TV místnost, Wi-Fi zdarma, zahrada, terasa s výhledem na moře vybavená slunečníky a lehátky, venkovní bazén ohřívaný, vnitřní sladkovodní bazén s hydromasáží 35-37°C, whirpool, přímý sestup po schůdkách na písečnou pláž.

Ubytování

2-lůžkové pokoje standard bez možnosti přistýlek - příslušenství, telefon s přímou volbou, topení, balkon nebo terasa většina s výhledem na Baia del Citara.Pokoje s výhledem na moře a klimatizací jsou za přplatek. Jednolůžkové pokoje mají pouze okno.Hotel nabízí také pokoje Superior tyto pokoje jsou za poplatek a nacházejí se v zahradě a jsou vybaveny fénem, TV, klimatizací.
V pokojích STANDARD je možné ubytovat pouze 2 osoby a tyto pokoje mají výhled na silnici. Jsou vybaveny příslušenstvím, telefonem s přímou volbou, topením, balkonem nebo terasou. U pokoje lze objednat výhledem na moře a klimatizaci za přplatek. Jednolůžkové pokoje mají pouze okno.Hotel nabízí také pokoje Superior tyto pokoje jsou za poplatek a nacházejí se v zahradě na úrovni bazénu. Jsou vybaveny fénem, TV, klimatizací.

Stravování

Polopenze - snídaně kontinentální rozšířená, večeře - výběr ze dvou menu a servírovaný zeleninoví salát a desert.

Ostatní

Hotel je u klientů oblíben díky své poloze přímo u pláže Citara a kousek od věhlasného termálního parku Poseidonovy zahrady.
Venkovní bazén vnitřní s hydromasáží terasa s výhledem na moře Wi-Fi zdarma.
Http://www.riva-del-sole.com.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat