Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel San Marco

Itálie, Ischia, Forio

Ubytování Hotel
Počasí
29 °C - Jasno
29 °C - Jasno
Cena za osobu od 7 990 Kč

Dostupných: 682 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Minimální počet účastníků pro uskutečnění autobusového zájezdu je 40 osob. Místa v busu jsou přidělována dle data uzavření smlouvy a data narození účastníků. Zavazadla: 1 osoba může přepravovat 1 příruční zavazadlo (max. 5 kg) a 1 zavazadlo do zavazadlového prostoru (max. 20 kg) běžného typu (zakázaná jsou krosna, dětský kočárek a nadměrná zavazadla, která nebudou řidiči naložena).
Výhody a nevýhody: Klienti mohou využívat i některých služeb hotelu Terme Park Imperial. Uvedené ceny za pokoj STANDARD - pouze s oknem. Možnost příplatku za pokoj s balkónem nebo terasou. ZDARMA TRANSFERY NA PLÁŽ - v období 1.6. - 30.9.2017.

Poloha

Hotelový komplex je situovaný v blízkosti světoznámého termálního parku Poseidonovy zahrady, krásných pláží Citara a Cava dell´Isola. Hotel je propojen zahradou s hotelem Royal Palm a nabízí dlouhodobě kvalitní služby. Klientům jsou k dispozici 4 termální bazény.
Velmi oblíbený rozlehlý hotelový komplex - Forio.

Popis

2x venkovní termální bazén, 2x vnitřní termální bazén, sluneční terasy s lehátky (za poplatek cca 1,60 €/den) a slunečníky, léčebné a kosmetické centrum, recepce, 2 bary, restaurace se širokými vyhlídkovými terasami - restaurace “Citara”, restaurace „Cava dell’Isola”, parkoviště. Služby a vybavení jsou společné s hotelem Royal Palm ****, kde se nachází centrální recepce.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, satelitní TV, telefon, minibar, klimatizace (cca polovina června - pol. září), trezor za poplatek. Pokoje jsou rozmístěné v několika budovách, např. Caterina Beach, Veneziana, vilách a zahradních hotelových pokojích, které jsou součástí komplexu. Pokoje s výhledem na moře, s balkónem nebo terasou, superior a suite jsou za poplatek.

Stravování

Polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu a salátový bufet.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat