Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sorriso Thermae Resort

Itálie, Ischia, Forio

Ubytování Hotel
Počasí
28 °C - Jasno
28 °C - Jasno
Cena za osobu od 9 390 Kč

Dostupných: 230 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Od centra - 2 km Forio, od pláže - 400 m soukromá cesta po hotelových schodech, možnost využití hotelového minibusu zdarma v pevných časech.

Popis

Hotel je rozdělen do několika budov v jedné zahradě a díky poloze u hlavní silnice, není problém dopravit se po ostrově autobusem. Centrum městečka Forio je vzdáleno cca 2 km. Výhodou hotelu je poloha nad zálivem Citara a Poseidonovými zahradami, ke kterým mají hoteloví hosté umožněn sestup (cca 400 m) po upravených schůdkách, nebo mohou využít zdarma svoz mikrobusem od recepce. Doprava hotelovými minibusy na pláž a k Poseidonovým zahradám je zajištěna po celý den v pevných časech od dubna do října. Recepce, 2 restaurační klimatizované haly, americký bar, piano bar s možností tance, Wi-Fi připojení zdarma ve společných prostorech, internet point, 4 termální bazény (2 kryté o teplotě 33-39°C) a 1 sladkovodní bazén pro děti, malé fitness a sauna zdarma, v roce 2009 vybudované moderní termální centrum Elisir (za poplatek).

Ubytování

K dispozici je 60 pokojů standard a 72 pokojů comfort s výhledem na moře. Pokoje classic se nachází v hlavní budově s recepcí a budovách v zahradě, pokoje comfort (s výhledem na moře na vyžádání za příplatek) jsou v hlavní budově s recepcí a průchozí budově Oasi. vlastní příslušenství, klimatizaci zdarma (od 23.05. do 17.09.), mini bar, trezor, fén, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně - bufetové, večeře - servírovaná – výběr z menu, zeleninový a přílohový bufet.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat