Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Terme Park Imperial

Itálie, Ischia, Forio

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Možnost deště
13 °C - Možnost deště

Stravování

Polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu a salátový bufet. Místní i mezinárodní kuchyně. .

Ostatní

Minimální počet účastníků pro uskutečnění autobusového zájezdu je 40 osob. Místa v busu jsou přidělována dle data uzavření smlouvy a data narození účastníků. Zavazadla: 1 osoba může přepravovat 1 příruční zavazadlo (max. 5 kg) a 1 zavazadlo do zavazadlového prostoru (max. 20 kg) běžného typu (zakázaná jsou krosna, dětský kočárek a nadměrná zavazadla, která nebudou řidiči naložena).
Výhody a nevýhody: Autobusová doprava - svozy: Plzeň, Žebrák, Beroun, Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Brno, Dobříš, Příbram. Ve spolupráci s CK Ověta Hořovice.

Popis

1x venkovní termální bazén (35°C), 1x vnitřní termální bazén (38°C), terasa s lehátky (za poplatek cca 1,60 € /den) a slunečníky, restaurace, recepce, bar, internet point - za poplatek, sauna za poplatek, vlastní lázeňské centrum, parkoviště.

Poloha

Moderní a elegantní hotelový komplex je situovaný ve velké tropické zahradě, kde se nachází také většina pokojů. K ideální relaxaci patří pobyt u jednoho z největších termálních hotelových bazénů na ostrově. Hotel je jen cca 10 minut chůze od pláže Citara a slavných Poseidonových zahrad. Pro svoji kvalitu a cenu je nejprodávanějším a nejoblíbenějším hotelem společně s hotely Royal Palm a San Marco, jejichž služby se mohu využívat.
Koupání v termálních bazénech a lázních - Forio.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, satelitní TV, minibar, rádio, centrální klimatizace (cca polovina června - polovina září), trezor za poplatek. Balkón nebo terasa a výhled na moře za příplatek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ischia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat