Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Terme Providence

Itálie, Ischia, Forio

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Možnost deště
13 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 10 820 Kč

Dostupných: 435 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Příslušenství, fén, telefon, SAT-TV, klimatizace, trezor, téměř všechny s terasou nebo balkónem.

Stravování

Polopenze

Ostatní

Příplatky na místě: pobytová taxa cca 2.5 EUR (osoba / den), slavnostní večeře "Ferragosto" 15.8.2017 25.0 EUR (osoba), dětská postýlka (na vyžádání) 10.0 EUR (osoba / den).

Popis

Hotel, tvořen hlavní budovou a přilehlými přízemními budovami, má k dispozici 68 jednoduše a účelně zařízených pokojů. Doporučujeme všem, kteří chtějí relaxovat a plně využít všech nabízených služeb – termálních bazénů, centra zdraví atd. Jednou týdně je pořádán taneční večer, gala večeře nebo pizza party, kde se podává pravá neapolská pizza připravená v tradiční peci, která se nachází na terase.

Recepce, klimatizovaná panoramatická restaurace, bar, panoramatický venkovní bar, trezor, výtah, velké parkoviště, dětské hřiště, relaxační centrum, venkovní sladkovodní, venkovní termální s teplotou cca 40°C, venkovní sluneční terasa s lehátky a slunečníky, poblíž hotelu zastávka busu (cca 40 m).

Poloha

Od centra - 1 km Forio, od pláže - 200 m pláž Cava dell´Isola.

Sport a zábava

Kneippovy lázně, krytý termální bazén (cca 37°C) s vířivkou.Hotelové termální lázně (za poplatek) - inhalační kůry, termální koupele, bahenní zábaly, programy na respirační problémy, alergie, artrózu, kožní onemocnění, akné, dále koupele ve víně (jediné na ostrově), v mléce, aromatické koupele, antistresové masáže; obličejové masky – medové, rýžové, vinné; tělové zábaly – kávové, z mořských řas, bahenní, bylinné - SPECIÁLNÍ SLEVOVÉ AKCE - více informací v hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat