Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Terme Villa Teresa

Itálie, Ischia, Forio

Ubytování Hotel
Počasí
28 °C - Jasno
28 °C - Jasno
Cena za osobu od 6 690 Kč

Dostupných: 89 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Kvalitní a oblíbený hotel se nachází na výhodném místě 500m nad zátokou Citara s písečnou pláží a termálními parky Poseidonovy zahrady. Hotelový minibus zdarma sváží klienty na pláž a k Poseidonovým zahradám. Od hotelu dobrá dostupnost města Forio /pěšky cca 30 min nebo autobusem/. V okolí hotelu veškerá občanská vybavenost. Autobusová zastávka 150m od hotelu.

Popis

Recepce, dva bazény s termální vodou /venkovní a krytý/ s lehátky a slunečníky, bar, snack bar u bazénu s hudebními večery, internet point /prvních 30min zdarma/, lázeňské centrum s možností procedur. Klimatizovaná restaurace s výbornou obsluhou. TV room, kulečník. Výtah, parkoviště.  Pláž Citara se nachází 500 m od hotelu po silnici nebo hotelovým minibusem v pravidelných termínech zdarma.

Sport a zábava

Termální ostrov Ischia je ideální k návštěvě zdejších vyhlášených termálních parků, kterých je na ostrově několik, ale i jako výchozí bod k mnoha výletům, včetně Pompejí či ostrova Capri.

Ubytování

Pohodlně zařízené pokoje s vlastní koupelnou, fén, TV/sat, klimatizace (od poloviny června po polovinu září, za příplatek). Všechny pokoje mají balkón, pokoje umístěné v přízemí terasu.

Stravování

Snídaně formou bufetu a večeře typická středomořská kuchyně s výběrem menu a bufetem.

Ostatní

- v blízkosti centra Foria
- kvalitní služby
- minibus na pláž zdarma Na místě se platí pobytová taxa.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat