Vyhledat zájezd

Hotel Galidon

Itálie, Ischia, Forio

Strava All inclusive, Plná penze, Plná penze Soft all inclusive, Polopenze, Polopenze s nápoji, Snídaně, Soft all inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Galidon Terme Hotel
Hotelový Komplex Galidon
Hotelový komplex Galidon
Hotelový komplex Terme Galidon
...
Počasí
16 °C - Oblačno

Dovolená s dětmi Lázně a wellness

Popis

Recepce s trezorem, restaurace s typickou středomořskou stravou, 2 bary (včetně venkovního u bazénů), 2 bazény (jeden s termální vodou, druhý sladkovodní), termální lázně s procedurami s termálním bahnem, terasa s nádherným výhledem na zátoku Citara a výběžek Punta Imperatore s majákem, parkoviště. Shuttle bus, který v pravidelné hodiny sváží na písečnou pláž Citara.Písečná pláž se nachází cca 700 metrů od hotelu, možnost využití hotelového shuttle busu zdarma či zkratky s cca 250 schody.

Sport a zábava

V okolí hotelu veškerá občanská vybavenost, obchody, restaurace, kavárny, prodejny suvenýrů, lékárny atd. Autobusová zastávka s výhodnými spoji po celém ostrově se nachází přímo před hotelem.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek ve 3 rovnocenných budovách, s příslušenstvím, SAT TV, telefonem, fénem, ledničkou (za poplatek 10 Eur /týden, nutno nahlásit předem) a klimatizací (od cca pol. června do pol. září). Pokoje umístěné ve 3 různých budovách situovány a vybaveny rozdílně (standardní pokoje v přízemí jedné z depandancí a mají většinou terasu). Za příplatek pokoje s balkonem a výhledem na moře.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře servírované výběrem z menu, zeleninový bufet. Jednou týdně galavečer se živou hudbou a tancem, možnost plné penze.

Ostatní

Povinná pobytová taxa cca 1,5,- eur/os/den (platba na místě).

Poloha

Pod horou Epomeo nad krásnou zátokou Citara se slavnými termálními parky, v oblasti města Forio, cca 600 metrů od pláže Citara či zkratkou přibližně 300 m po schodech (cca 250).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ischia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat