Vyhledat zájezd

Hotelový komplex Il Gattopardo

Itálie, Ischia

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Il Gattopardo
Hotel Il Gattopardo
Hotel Il Gattopardo Ischia
Počasí
16 °C - Oblačno

Dovolená s dětmi

Poloha

Komfortní hotelový komplex s mnohaletou tradicí, obklopený rozlehlou zahradou s vlastní vinicí, odkud je krásný výhled na historické centrum Foria, moře i sopku Monte Epomeo. Hotel se nachází nedaleko zálivu Citara i světoznámých Poseidonových zahrad.

Popis

1x velký venkovní sladkovodní bazén, 1x venkovní železitý termální bazén, 1x venkovní Kneippovy lázně (malý železitý termální a malý minerální bazén), 1x vnitřní železitý termální bazén, 1x vnitřní termální bazén (cca 25°C), vnitřní vířivka, turecké lázně, terasy s lehátky a slunečníky, recepce, restaurace, bar, pizzeria, sauna, výtah v hlavní budově, malý konferenční sál, TV-místnost, velká zahrada a vinice s malým vinným sklípkem, internet a WiFi připojení v recepci zdarma, tenisový kurt, basketbalové hřiště, dětský koutek, ping pong, parkoviště, vlastní lázeňské zařízení a kosmetické centrum.

 I v tomto hotelu mohou klienti využít široké nabídky lázeňských a kosmetických procedur a kombinovat léčebné účinky termálních bazénů s koupáním v moři na nejbližší pláži Cava dell´Isola (200 m, přístup po cca 70 schodech). Díky svým službám patří mezi nejoblíbenější na Ischii.

Ubytování

72 pokojů se sociálním zařízením, telefonem, TV-SAT, trezorem, fénem, centrálním topením a klimatizací, minibarem, balkónem nebo terasou. Některé jsou umístěné v zahradě. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování

Polopenze snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu, plná penze.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ischia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat