Vyhledat zájezd

Hotel La Ginestra

Itálie, Ischia

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 15 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Počasí
16 °C - Oblačno

Popis

Příjemný hotel se nachází na místě s nádhernými výhledy na moře a městečko Sant‘ Angelo. Od hotelu je dobré spojení busem na pláže v Sant‘ Angelu (cca 1,5 km) a také na pláž Citara a k Poseidonovým zahradám ve Foriu. Navíc hotel nabízí panoramatický výtah, termální bazén s hydromasáží, velké panoramatické terasy, parkoviště a bar.

Vzdálenost od moře - cca 900 m + cca 200 schodů - nejbližší koupání v zálivu Sorgeto (termální prameny vyvěrající přímo do moře, kamenitá pláž - nevhodná pro děti, doporučujeme obuv do vody). Písečná pláž v nedalekém Sant´Angelu.

Ubytování

Hotel má čtyři podlaží s 50 pokoji s vlastním soc. zařízením, fénem, všechny pokoje jsou s klimatizací, topením, telefonem, TV se satelitním příjmem. Výhled na moře za příplatek.

 

 

Stravování

Polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu, plná penze.

Poloha

Hotel La Ginestra se nachází v kouzelném prostředí městečka S. Angelo a kousek od pláže Sorgeto s vyvěrajícími prameny přímo do moře. Připojení k veřejné dopravní sítě je ideální. V naší restauraci si můžete vychutnat italské a typické středomořské pokrmy. Personál je velmi přátelský a vstřícný. Budete se cítit jako doma.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ischia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat