Vyhledat zájezd

Hotel La Palma

Itálie, Ischia, Sant Angelo

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Počasí
16 °C - Oblačno

Poloha

Ubytování Hotel se nachází v exkluzivní lokalitě ostrova, přímo nad centrem romantického městečka Sant’Angelo. Jedná se o luxusní hotel s komfortním vybavením a výbornými službami. Velkou výhodou pro klienty je vstup zdarma do nedalekého termálního parku Tropical a malá vzdálenost do dalšího termálního parku Afroditiny a Apollónovy zahrady a na největší ostrovní pláž Maronti.

Popis

Vstup zdarma do termálního parku Tropical (10 termálních bazénů - bazén s mořskou vodou, Kneippovy lázně, sauna, vířivka, římská jeskyně, terasy s lehátky a slunečníky, restaurace, lázeňské zařízení a kosmetické centrum), recepce, restaurace, bar, TV - místnost, možnost připojení na internet - WiFi v prostorách recepce a internet point za poplatek. , pokoje s vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV, sejfem a centrálním topením, většina s balkonem a výhledem na moře.

Ubytování

Hotel se nachází v exkluzivní lokalitě ostrova, přímo nad centrem romantického městečka Sant’Angelo. Jedná se o luxusní hotel s komfortním vybavením a výbornými službami. Velkou výhodou pro klienty je vstup zdarma do nedalekého termálního parku Tropical a malá vzdálenost do dalšího termálního parku Afroditiny a Apollónovy zahrady a na největší ostrovní pláž Maronti.

Stravování

Polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ischia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat