Vyhledat zájezd

Hotel La Palma

Itálie, Ischia, Sant'Angelo

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Počasí
23 °C - Oblačno
23 °C - Oblačno
Cena za osobu od 10 345 Kč

Dostupných: 132 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu.

Ubytování

Hotel se nachází v exkluzivní lokalitě ostrova, přímo nad centrem romantického městečka Sant’Angelo. Jedná se o luxusní hotel s komfortním vybavením a výbornými službami. Výhodou pro klienty je malá vzdálenost do termálních parků Tropical a Afroditiny a Apollónovy zahrady a na největší ostrovní pláž Maronti. V rámci pobytu si klienti hotelu mohou na místě zakoupit zvýhodněné vstupné do termálního parku Tropical - 12,5 Euro/os./den nebo 85 Euro/os./týden.UPOZORNĚNÍ - část Aphrohrodite termálního parku Aphrodite/Apollon má být zcela uzavřena po celý rok 2016 z důvodu rekonstrukce, návštěvníkům bude k dispozici pouze část Apollon, s 5 – 6 bazény.,pokoje s vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV, sejfem a centrálním topením, většina s balkonema výhledem na moře. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient může být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Poloha

Luxusní 4-hvězdičkový hotel se nachází v městečku Sant Angelo nad překrásným zálivem. Relax, termály a moře jsou zárukou příjemného pobytu.

Popis

Zvýhodněné vstupné do termálního parku Tropical (10 termálních bazénů - bazén s mořskou vodou, Kneippovy lázně, sauna, vířivka, římská jeskyně, terasy s lehátky a slunečníky, restaurace, lázeňské zařízení a kosmetické centrum), recepce, restaurace, bar, TV - místnost, možnost připojení na internet - WiFi v prostorách recepce a internet point za poplatek.

Sport a zábava

Např.:• Turistický vláček městem a nejbližším okolím.• Zprostředkování zapůjčení jízdních kol.• Degustace vín.• Prohlídka historického podzemí a románské rotundy sv. Kateřiny.,Koupaliště LOUKA (1,5 km) - rekreační bazén 50 x 25 m, skokanská část se 2 můstky, divoká řeka aj., dále plavecký bazén o délce 25 m, dětský bazén, dětské brouzdaliště. Koupaliště POHODA v Únanově (5 km) - plavecký a rekreační bazén, dětské brouzdaliště, tobogán, skluzavka aj. Výrovická přehrada (10 km) a Vranovská přehrada (25 km).,Turistický vláček městem a nejbližším okolím, zprostředkování zapůjčení jízdních kol, degustace vín, prohlídka historického podzemí a románské rotundy sv. Kateřiny aj.,Koupaliště LOUKA (1,5 km) - rekreační bazén o rozměru 50 x 25 m, skokanská část se 2 můstky, divoká řeka aj., dále plavecký bazén o délce 25 m, dětský bazén, dětské brouzdaliště. Koupaliště POHODA v Únanově (5 km) - plavecký a rekreační bazén, dětské brouzdaliště, tobogán, skluzavka aj. Dále Výrovická (10 km) a Vranovská (25 km) přehrada.

Ostatní

Pobyt se zvířetem: 50,- Kč/den,Poznámka: Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod (pozdější příjezd na základě telefonické domluvy) a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.,ZDARMA: Wi-Fi internet, úschova vlastních kol, parkování.,Rekreační poplatek: 15,- Kč/den (cena je pouze orientační),PROČ K NÁM:• Znojmo je městem vína a historie,Pobyt se zvířetem: 50,- Kč/den,Příjezd autem: Autem příjezd do Znojma, penzion leží v centru města na Václavském náměstí. Parkování ve dvoře penzionu.,Příjezd autobusem: Autobusem do Znojma (1 km).,Příjezd vlakem: Vlakem do Znojma (1 km). ,Město vína, historie ....

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat