Vyhledat zájezd

Rezdience La Palummera

Itálie, Ischia, Forio

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Residence La Palummera
Rezidence La Palummera
Počasí
15 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Popis

Nová rezidence je tvořena ze dvou budov, které jsou umístěné v krásné zahradě. K dispozici je 15 apartmánů kategorie MONO a BILO.
Vybavení celku: Rezidence se nachází v části Cava dell´Isola nad stejnojmennou písečnou pláží, jen několik minut od známéhé termálního parku Poseidon.
Vzdálenost od pláže - písečná pláž Cava dell´isola 150.00 m.

Vybavení rezidence:recepce, společná prádelna s pračkou, žehlicí prkno a žehlička, vnitřní parkoviště, WiFi zdarma v recepci, k dipozici 1 x slunečník/apartmán.

Ubytování

Vybavení pokojů: vlastní příslušenství, plně vybavený kuchyňský kout, TV a telefon, klimatizace je na vyžádání, vlastní terasu či společný venkovní prostor k posezení MONO 2/3: obývací místnost s rozkládacím gaučem pro jednu osobu, vyvýšený prostor s manželskou postelí, kuchyně, venkovní vybavený prostor k posezení MONO 3/4: prostornější apartmán než typ Mono A, skládá se s obývací místnost s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, vyvýšený prostor s manželskou postelí, kuchyně, venkovní vybavený prostor k posezení BILO 4: obývací místnost s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, kuchyně, ložnice. V některých jsou pokoje oddělené pouze závěsem, venkovní vybavený prostor k posezení BILO 5: dvě místnosti, ložnice s vlastním příslučenstvím, obývací místnost s rozkládacím gaučem, druhá koupelna, prostornější venkovní sezení s terasou.

Stravování

Vlastní.

Poloha

Vzdálenost od centra:1.5 km Forio.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ischia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat