Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Aragonese

Itálie, Ischia, město Ischia

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 6 020 Kč

Dostupných: 117 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Castello Aragonese: mohutná pevnost z 14. st. Sloužila jako pevnost ochraňující obyvatele před piráty. Ostrov Capri: vodní výlet na romantický ostrov. Pompeje a Herculaneum: antické osady, jižně od Neapole. Unikátní doklad o každodenním životě starých Římananů.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Poloha

Ischia Ponte, kdysi rybářská vesnička si dodnes zachovala původní charakter. Příjemný rodinný hotel je situován na klidném místě poblíž proslulého Aragonského hradu a nedaleko moře. Součástí hotelu je venkovní termální bazén (34°C) s vybavenou terasou, u kterého si hosté mohou odpočinout a zarelaxovat. Hotel svým tradičním dekorem a službami uspokojí všechny věkové kategorie, zejména pak rodiny s dětmi, mladé páry a skupinky. Do historického centra se dostanete asi po 5 min. procházce (asi 400 m). Jsou zde různé obchůdky se suvenýry, restaurace, kavárničky a hospůdky.
Od moře: Asi 600.
Od centra: Asi 400.

Popis

Recepce, bar, restaurace, zahrada, venkovní termální bazén (34°C), společenská místnost s TV, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, sluneční terasa s lehátky a slunečníky.
Písečná: nedaleko hotelu je pláž Cartaromana, kde vyvěrají termální prameny přímo do moře a je odtud výhled na Aragonský hrad. Nejbližší pláž je Spiaggia dei Pescatori.

Ubytování

Jednoduše a elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV. Většina pokojů je s balkonem.
P 1/2.
Dvoulůžkový pokoj: vlastní soc. zařízení, telefon, TV. Většina pokojů je s balkonem. Pokoje s výhledem na bazén za poplatek.
P 1/2+1.
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou: vlastní soc. zařízení, telefon, TV. Většina pokojů je s balkonem. Pokoje s výhledem na bazén za poplatek.
P 1/2+2.
Dvoulůžkový pokoj se 2 přistýlkami: vlastní soc. zařízení, telefon, TV. Většina pokojů je s balkonem. Pokoje s výhledem na bazén za poplatek.
P 1/1.
Jednolůžkový pokoj: vlastní soc. zařízení, telefon, TV.

Stravování

Polopenze – snídaně - kontinentální (pečivo, máslo, marmeláda, suchary, salám/šunka, sýr, káva, kapuccino, čaj, mléko, džus,...), večeře servírovaná, jednotné menu (1.chod, 2.chod s přílohou, desert, na vyžádání možná variace).

Sport a zábava

Vodní a plážové sporty, termální parky, bohaté společenské a kulturní vyžití. Pro děti: hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla, in-line bruslení.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat