Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Cartaromana

Itálie, Ischia, město Ischia

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Možnost deště
13 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 7 590 Kč

Dostupných: 278 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Od pláže - 600 m písečná pláž Pescatori, od centra - 600 m Ischia Ponte.

Ubytování

Příslušenství, telefon, TV, fén, stropní ventilátorNa vyžádání za příplatek možnost pokoje COMFORT - prostorné pokoje vhodné i jako rodinné, na vyžádání za příplatek klimatizace, mini bar a výhled na moře.

Popis

Hotel, tvořen několika terasovitě seskupenými budovami, které jsou orientované směrem k moři, leží cca 600 m od centra Ischia Ponte a Aragonského hradu. Ve stejné vzdálenosti se nachází nejbližší pláž Pescatori, pro sportovně založené je možné sestoupit k moři (oblázkovo/kamenný přístup) po soukromé hotelové cestičce, doporučujeme vhodnou obuv do vody. Nedaleko také najdete pláž Cartaromana, jež je známá termálními prameny, které vyvěrají do moře a je odtud krásný výhled na Aragonský hrad. Autobusová zastávka, potraviny a novinový stánek/tabák leží pár kroků od hotelu.

Recepce, bar, restaurace, bar, restaurační hala, Wi-Fi připojení zdarma, venkovní terasy s okouzlujícím výhledem na Aragonský hrad, 3 termální bazény: velký venkovní, menší venkovní a vnitřní s hydromasážními tryskami.

Sport a zábava

3 termální bazény: velký venkovní, menší venkovní a vnitřní s hydromasážními tryskami, 2 tenisová hřiště.

Stravování

Polopenze

Ostatní

Příplatky na místě: pobytová taxa cca 2.0 EUR (osoba / den), klimatizace (na vyžádání) 7.0 EUR (osoba / den), mini bar (na vyžádání) 6.0 EUR (osoba / den).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat