Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Giardino Delle Ninfe

Itálie, Ischia, město Ischia

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Možnost deště
13 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 7 890 Kč

Dostupných: 136 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Příplatky na místě: pobytová taxa cca 2.0 EUR (osoba / den), dětská postýlka - dítě do 2 let 15.0 EUR (osoba / den), plážový servis (01.06.-31.07.|01.09. - 30.09.) 35.0 EUR (osoba / týden), plážový servis (01.08. - 31.08.) 70.0 EUR (osoba / týden).

Poloha

Od centra - 1 km Ischia Ponte, od pláže - 100 m cca 30-70 schodů k moři (podle umístění pokojů) - molo, které je vybavené slunečníky a lehátky (za povinný poplatek).

Sport a zábava

Bazénky s termální vodou umístěné v zahradě (každodenní výměna vody s velkým obsahem síry a železa), masážní kaskády, nové centrum krásy „Il Ninfario” za poplatek (vnitřní termální bazén s hydromasáží, inhalace, aerosol, turecká lázeň).

Ubytování

Příslušenství, fén, TV, telefon, klimatizace, trezor, Wi-Fi připojení za poplatek, všechny s terasou nebo balkonem jsou rozmístěné v hlavní budově a v budově La Fenice, dělí se do tří typologií – pokoje standard s výhledem do zahrady, standard s částečným výhledem na moře (za příplatek) a pokoje superior s přímým výhledem na moře a minibarem (za příplatek).

Stravování

Polopenze

Popis

Díky své poloze, dovoluje hostům využívat privátního sestupu po schůdcích z hotelové zahrady přímo na soukromou plážičku s kameny a pískem, kde je vybavené molo s lehátky a slunečníky (za povinný příplatek).Hotel disponuje 31 pokoji, které se nachází v hlavní a vedlejší budově "La Fenice", kde jsou pokoje standard i superior (cca 250 m pěšky po schodech - cca 70 schůdků do nejvýše umístěných pokojů). Součástí hotelu je krásná zahrada „Termální a relaxační park”, která nabízí různé termální bazénky s hydromasáží, s relaxační zónou s lehátky a slunečníky, anglický trávník.

Klimatizované společenské haly, TV, bar, internet point a Wi-Fi připojení za poplatek, hotelová restaurace s venkovním a vnitřním sálem s panoramatickou prostornou terasou, panoramatické terasy, prostorná zahrada s lehátky a slunečníky, privátní hotelová pláž s pískem a kameny vybavená slunečníky a lehátky (za povinný příplatek).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat