Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Giardino Delle Ninfe E La Fenice

Itálie, Ischia, město Ischia

Ubytování Hotel
Počasí
30 °C - Jasno
30 °C - Jasno
Cena za osobu od 7 990 Kč

Dostupných: 141 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Pokoje Standard s vlastním příslušenstvím, telefonem, topením (za příplatek), klimatizací, fénem, trezorem, připojením WiFi za příplatek, všechny s terasou nebo balkonem jsou rozmístěné v hlavní budově a v budově La Fenice. Pokoje Standard mají výhled do zahrady nebo částečný výhled na moře (za příplatek).
P 1/2.
Dvoulůžkový pokoj: vlastní soc. zařízení, telefon, TV, klimatizace, fén, trezor, terasa nebo balkon s výhledem do zahrady.
P 1/2+1.
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou: vlastní soc. zařízení, telefon, TV, klimatizace, fén, trezor, terasa nebo balkon s výhledem do zahrady.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Castello Aragonese: mohutná pevnost z 14. st. Sloužila jako pevnost ochraňující obyvatele před piráty. Ostrov Capri: vodní výlet na romantický ostrov. Pompeje a Herculaneum: antické osady, jižně od Neapole. Unikátní doklad o každodenním životě starých Římananů.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Stravování

Polopenze - vynikající jídla středomořské kuchyně. Snídaně formou bufetu, večeře - výběr z menu + servírovaná zelenina. Možnost vegetariánské kuchyně, či výběru a la carte - za příplatek.

Popis

Klimatizované společenské haly, TV, bar, výtah do prvního patra hlavní budovy, internet point a WiFi za poplatek, panoramatické terasy, hotelová restaurace s venkovním a vnitřním sálem s panoramatickou prostornou terasou, prostorná zahrada s lehátky a slunečníky, privátní hotelová pláž s pískem a kameny (vybavená slunečníky a lehátky - za povinný poplatek), bazénky s termální vodou umístěné v zahradě (každodenní výměna vody s velkým obsahem síry a železa), masážní kaskády, nové centrum krásy "Il Ninfario" za poplatek (vnitřní termální bazén s hydromasáží, inhalace, aerosol, turecká lázeň), centrální topení, parkoviště.
Písek a kameny: vybavené molo se slunečníky a lehátky (za povinný poplatek).

Sport a zábava

Vodní a plážové sporty, termální parky, bohaté společenské a kulturní vyžití. Pro děti: hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla, in-line bruslení.

Poloha

Hotel Giardino delle Ninfe e La Fenice se nachází v zálivu Cartaromana naproti Aragonskému hradu s výhledem na moře. Svou polohou nad mořem umožní hostům využít privátního sestupu po schůdcích z hotelové zahrady přímo na soukromou plážičku - písek, kameny a vybavené molo se slunečníky a lehátky (za povinný poplatek). Hotelová zahrada "Termální a relaxační park" nabízí různé termální bazénky s hydromasáží, s relaxační zónou, anglický trávník. Hotel se skládá z hlavní budovy a budovy La Fenice 250 m (pěšky po schodech, cca 70 schůdků do nejvýše umístěných pokojů, které nabízí úžasný výhled na moře a Aragonský hrad). Od historického centra Ischia Ponte je hotel zdálen 1km a od přístavu 2km.
Od moře: Asi 50.
Od centra: 1 000.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat