Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Royal Terme

Itálie, Ischia, město Ischia

Hotel Royal Terme (hlavní fotografie)
  • Hotel Royal Terme (fotografie 2)
  • Hotel Royal Terme (fotografie 3)
  • Hotel Royal Terme (fotografie 4)
  • Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Počasí
16 °C – Přeháňky
Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

Velmi příjemný a elegantně zařízený hotel se nachází v samotném srdci malebného městečka Ischia Porto s krásným historickým centrem, pěšími zónami s širokou možností společenského vyžití a dechberoucím Aragonským hradem.
Hotel se nachází v centru hlavního města Ischia Porto. V jeho okolí se nacházejí obchůdky, restaurace, bary, autobusová zastávka a přístav, ze kterého vyplouvají pravidelná lodní spojení na ostrovy Capri, Procida a do města Neapol. Hotel je vzdálen cca 600 m od písčité pláže.

Popis

Vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bar, dva venkovní termální bazény o teplotě 28 - 35 °C (v závislosti na ročním období), přičemž jeden z bazénů má silně železitou vodu prospěšnou na léčbu pohybového aparátu, dále venkovní Kneippovy lázně a vířivka. V hotelu je menší wellness centrum (sauna, turecká lázeň, aromatické sprchy, hydromasážní vana). Zdarma: . Wi-Fi (ve společných prostorách), slunečníky a lehátka u bazénu. Za poplatek: . lázeňské procedury a masáže.

Pláž

Písčitá pláž je vzdálená cca 600 m od hotelu. SLUNEČNÍK, LEHÁTKO A POLOHOVACÍ SEDAČKA NA POKOJ ZDARMA.

Ubytování

Pokoje s balkonem, bočním výhledem na moře a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Stravování

Polopenze. Rozšířené kontinentální snídaně s nabídkou sladkých a slaných pokrmů. Večeře servírované, výběr z menu (předkrm, výběr z prvních chodů, druhých chodů, dezertu a ovoce). Možnost dokoupení obědů. Hotel nabízí lokální kuchyni, typickou pro ostrov Ischia a Kampánii.

Ostatní

Upozornění: Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ischia nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat