Vyhledat zájezd

Hotel Terme Principe

Itálie, Ischia, Lacco Ameno

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Principe Terme
Počasí
20 °C - Jasno
20 °C - Jasno
Cena za osobu od 8 290 Kč

Dostupných: 226 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu, italská a místní kuchyně.

Ubytování

Menší hotel v centrální části Lacco Amena, ideální pro léčebnou dovolenou díky službám, které nabízí. Koupání je možné na městských plážích (cca 200 m) nebo v překrásném zálivu na písečné pláži San Montano, vzdálené cca 800 m.,66 pokojů, sociální zařízení, telefon, TV, topení, většina s balkónem nebo terasou.

Poloha

Program.

Popis

1x venkovní minerální bazén, 1x krytý termální bazén (38 °C), venkovní Kneippovy lázně - masáže nohou a chodidel, turecké lázně (sauna), lehátka a slunečníky u bazénu, vlastní léčebné centrum (zábaly, koupele, hydromasáže, masáže, inhalace apod. za poplatek), restaurace, bar, společenská místnost s TV, internet point (zdarma), parkoviště.

Program

Program1. den: Odjezd v ranních hodinách z republiky do Bratislavy. Prohlídka nejvýznamnějších památek města, které se většinou nachází v historickém jádru Starého města - Michalská brána - jediná z původních středověkých opevnění, symbol města Bratislavský hrad, tyčící se na plošině 85 m nad Dunajem, katedrála sv. Martina - korunovační kostel uherských králů, Františkánský kostel ze 13. stol. - nejstarší ve městě a místo rytířských ceremonií. Kouzelné uličky Starého města a tradiční vánoční trhyna Hlavním a Františkánském náměstí, výrobky z keramiky, vrbových proutků, včelího vosku, ale i klobásy, kapustnice aj. Večer ubytování v Bratislavě.2. den:Celodenní výlet do vánoční Budapešti , jež byla stavěna jako hlavní město Uherska. Prohlídka historických částí: Buda - hradní čtvrť Rybářská bašta,Matyášův chrám, kde je uložena původní uherská koruna a Pešť - impozantní budova Parlamentu, vánoční trhy na Vörösmartyho náměstí, které patří k největším v Evropě - tradiční lidové a řemeslné předměty, perníčky, langoše, svařené víno, pěší zóna Váciutca a proslulá tržnice, kde nakoupíme klasický uherák, čabajku, sušené papričky i maďarské víno. Nebo lze individuálně navštívit např.: termální lázně Széchényinebo lux. secesní lázně hotelu Gellért . Večer návrat na ubytování. 3. den: Po snídani odjedeme relaxovat do termálního koupaliště Velký Meder .Moderní areál se řadí po celkové rekonstrukci k jednomu z nejhezčích na Slovensku a zdejší vody přispívají k celkové regeneraci organismu (celodenní vstupné do termálů cca 9 EUR, seniorské a dětské slevy). V podvečerních hodinách odjezd do ČR.TrasaPraha, Poděbrady (ÖMV dálnice), Hradec Králové, Pardubice, Holice(Chrudim), V. Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Olomouc(+250), Karviná(+450), OStrava(+450), Nový Jíčín(+450), Hranice(+350), Lanškroun(+150), Ústí nad Orlicí(+200), Česká Třebová(+100) .

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat