Vyhledat zájezd

Hotel Villa Rita

Itálie, Ischia

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Eurovíkend ve Ville Rita
Hote Villa Rita
Počasí
16 °C - Oblačno

Dovolená s dětmi

Poloha

Depandence Villa Rita - vzdáleny 100 m od hotelu San Leonard, možnost ubytování v depandancích Victoria, Stany, Rozaria, Villa Rita. Všechny jsou velice dobře zařízeny,včetně soc. zařízení a balkonu.

Příjemný hotel Villa Rita je ideální pro milovníky absolutního klidu a relaxování. Hotel je situovaný na velmi klidném a panoramatickém místě nad nádherným zálivem La Scanella. Nedaleko se nachází kamenitý záliv Sorgeto s termálními prameny vyvěrajícími do moře (cca 200 schodů, vhodné boty do vody, nevhodné pro děti). Hotelové minibusy vozí klienty do městečka Panza a na Sorgeto. Hotel se nachází v blízkosti hotelu San Leonard****, jehož je depandancí.

Ubytování

Pokoje s vlastním soc. zařízením, většina s balkónem nebo terasou.

Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku. 

Stravování

Polopenze, snídaně - bufet, večeře - výběr z menu.

Popis

Vzdálenost od moře - 200 m nad mořem (strmé schody) - menší romantická přírodní pláž s malým bazénem a restaurací, privátní kamenitá pláž (vhodná obuv do vody) za poplatek cca 10 Euro /den.

Ostatní pláže na ostrově - spojení autobusem z Panzy, cesta autobusem cca 20min. Klienti využívají služeb a zařízení hotelu San Leonard - 1x venkovní bazén na terasách přímo nad mořem - smíšená mořská a termální voda (37°C), vlastní léčebné a kosmetické zařízení, velká restaurace, TV-hala, bar, velká terasa s lehátky a slunečníky, parkoviště, zahrada, trezor v recepci za poplatek.

Vnitřní termální (38°C) bazén je v hlavní budově. , pokoje s vlastním soc. zařízením, většina s balkónem nebo terasou.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ischia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat