Vyhledat zájezd

Hotel Royal Palm

Itálie, Ischia

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 15 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Royal Palm Terme Hotel
Počasí
23 °C - Oblačno
23 °C - Oblačno
Cena za osobu od 1 620 Kč

Dostupných: 2 302 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Lázně a wellness

Poloha

Hotelový komplex se rozkládá v blízkosti světoznámého termálního parku Poseidonovy zahrady a krásné pláže Citara (cca 10 min pěšky). Nachází se přibližně 1 500 m od centra. Hotel nabízí dlouhodobě kvalitní služby a je propojen překrásnou zahradou s hotelem San Marco. Klientům jsou k dispozici 4 termální bazény.
Pláž Cava dell’Isola a Citara se nachází cca 300 m od hotelu.
Luxusní a velmi prodávaný hotelový komplex - Forio

Popis

2x venkovní termální bazén, 2x vnitřní termální bazén, sluneční terasy s lehátky (za poplatek cca 1,60 € /den) a slunečníky, léčebné a kosmetické centrum, recepce, 2 bary, restaurace se širokými vyhlídkovými terasami - restaurace “Citara”, restaurace „Cava dell’Isola”, parkoviště. Služby a vybavení jsou společné s hotelem San Marco ****. Využívat se mohou i služby hotelu Imperialu. Internet za poplatek.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje, koupelna/WC, trezor, satelitní TV, telefon, minibar, centrální vytápění, klimatizací (cca polovina června - polovina září), trezor za poplatek. Pokoje jsou rozmístěné v centrální budově s recepcí, dále v budovách Caterina Beach, Veneziana a dalších, které jsou součástí komplexu. Pokoje s výhledem na moře a s balkónem nebo terasou za poplatek.

Ostatní

Minimální počet účastníků pro uskutečnění autobusového zájezdu je 40 osob. Místa v busu jsou přidělována dle data uzavření smlouvy a data narození účastníků. Zavazadla: 1 osoba může přepravovat 1 příruční zavazadlo (max. 5 kg) a 1 zavazadlo do zavazadlového prostoru (max. 20 kg) běžného typu (zakázaná jsou krosna, dětský kočárek a nadměrná zavazadla, která nebudou řidiči naložena).
Výhody a nevýhody: ZDARMA TRANSFERY NA PLÁŽ - v období 1.6. - 30.9.2017. Klimatizace v provozu 16.6. - 14.9.2017.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat