Vyhledat zájezd

Hotelový komplex San Marco

Itálie, Ischia, Ischia

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotelový komplex San Marco nejen pro seniory
Počasí
9 °C - Zataženo

Dovolená pro seniory Lázně a wellness

Poloha

Velmi oblíbený rozlehlý hotelový komplex situovaný v blízkosti světoznámého termálního parku Poseidonovy zahrady s krásnou pláží Citara a pláže Cava dell´Isola. Hotel je propojen překrásnou zahradou s hotelem Royal Palm a nabízí dlouhodobě kvalitní služby. Klientům jsou k dispozici 4 termální bazény.

Popis

Recepce, 2 bary, restaurace se širokými vyhlídkovými terasami - restaurace “Citara”, restaurace „Cava dell’Isola”, parkoviště. jsou společné s hotelem Royal Palm ****, kde se nachází centrální recepce.

Ubytování

80 pokojů s vlastním soc. zařízením, TV-SAT, telefonem, minibarem, fénem, klimatizací (cca polovina června - pol. září), sejf za poplatek. Pokoje jsou rozmístěné v několika budovách, např. Caterina Beach, vilách a zahradních hotelových pokojích, které jsou součástí komplexu. Pokoje s výhledem na moře, s balkónem nebo terasou, superior a suite jsou za poplatek.Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování

Polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu.

Sport a zábava

2x venkovní termální bazén, vnitřní termální bazén rozdělený na dvě části, sluneční terasy s lehátky (za poplatek cca 1,60 Euro/den) a slunečníky, léčebné a kosmetické centrum.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Ischia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat