Vyhledat zájezd

Hotelový komplex Sorriso Thermae Resort a Spa

Itálie, Ischia, Forio

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Sorriso Terme Resort
Hotel Sorriso Thermae Resort
Hotel Sorriso Therme
Hotel Sorriso Therme
Počasí
22 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 9 290 Kč

Dostupných: 16 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Lázně a wellness

Popis

2x venkovní termální bazén (34°C - 38°C, nutná koupací čepice) s hydromasáží, 2x vnitřní termální bazén (36°C - 38°C) s hydromasáží, 1x dětský sladkovodní bazén, široké terasy s lehátky a slunečníky, léčebné a kosmetické oddělení (široký výběr služeb a procedur), sauna zdarma, fi tness, 1x týdně folklórní galavečer s hudbou a tancem, restaurace s terasou, recepce, společenská a TV místnost, piano bar, možnost připojení k internetu - WiFi ve společných prostorách a v baru u bazénu zdarma, parkoviště. Zdarma hotelový minibus na pláž Citara. , 130 pokojů s vlastním sociálním zařízením, telefonem, TV-SAT, minibarem, fénem, topením, centrální klimatizací (cca 29.05. - 18.09. 2012).

Ubytování

HOTEL SORRISO a několik dalších budov tvoří rozsáhlý komplex ve svahu nad pláží Citara a Poseidonovými zahradami - privátní cesta až k moři (8 až 10 minut chůze po schodech) nebo 1 km po silnici. Komplex nabízí stabilně dobré služby na vysoké úrovni a vynikající stravu. Široké terasy nabízejí panoramatické pohledy na záliv Citara a úchvatné západy slunce. V okolí jsou restaurace, kavárny a obchody. Upozornění! Pokoje se mohou lišit velikostí a stylem. Klient můze být ubytován v pokoji jiného vzhledu, než jaký je uveden na ilustrativním na obrázku.

Stravování

polopenze, snídaně - bufet, večeře - salátový bufet, výběr z menu.

Poloha

Neustále se zlepšující služby a pohostinnost tohoto hotelu zaručuje tradičně hezkou dovolenou. Mají zde nové Wellness centrum. Ubytování: HOTEL SORRISO a několik dalších budov tvoří rozsáhlý komplex ve svahu nad pláží Citara a Poseidonovými zahradami - privátní cesta až k moři (8 až 10 minut chůze po schodech) nebo 1 km po silnici. Komplex nabízí stabilně dobré služby na vysoké úrovni a vynikající stravu. Široké terasy nabízejí panoramatické pohledy na záliv Citara a úchvatné západy slunce. V okolí jsou restaurace, kavárny a obchody.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat