Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Apollon Club

Itálie, Ischia, St. Angelo

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 7 452 Kč

Dostupných: 352 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

- termální bazény v ceně
- kvalitní hotel s komfortními službami
- výborná kuchyně Na místě se platí pobytová taxa, povinná úhrada elektrovozíku při příjezdu a odjezdu cca 6,50 Eur / osoba / směr. Hotel pouze pro dospělé osoby..

Poloha

Za pár minut chůze soukromou cestou podél pobřeží od přístavního městečka Sant Angelo dojdete po 800 m k hotelu Apollon Club na nejdelší pláži ostrova Maronti. Celý komplex je v překrásném prostředí romantického skalnatého pobřeží na jižní části ostrova Ischia, vše mimo dosah rušných silnic.

Popis

Recepce, tři bary, dvě restaurace a kongresový sál pro více než 250 osob. Wifi k disopozici zdarma v baru. Klienti mohou využívat veškerý komfort Miramare Sea Resort & Spa, jehož součástí je i vyhlášený park Aphrodite-Apollon s termálními bazény s teplotou od 26-40°C, termálním a wellness centrem. K dispozici je také tenisový kurt, římské jeskyně s termální párou a vybavená soukromá pláž, kamenné molo s lehátky a slunečníky. Kamenné molo s přístupem do moře po schodech a s lehátky a slunečníky hotelu Miramare, nebo soukromý plážový servis přímo na pláži Maronti v blízkosti fumarol.

Ubytování

Pokoje jsou rozdělené do čtyř vil na pár kroků od pláže Maronti: Villa al Mare na panoramatických terasách s výhledem na soukromou hotelovou pláž, Villa Cumana s římskými jeskyněmi, ohřívané přírodní termální párou, Villa Delfica, odkud se téměř dotýkáte moře a dýcháte mořský vánek, Villa Libica s výhledem na pláž Maronti a na fumarole („horké písky“). Všechny pokoje jsou orientované s přímým výhledem na moře a vybavené minibarem , TV SKY, digitálním trezorem, telefonem, fénem, sprchovým koutem nebo vanou. Na všech pokojích je wifi, topení a klimatizace.

Stravování

Hosté se stravují v restauraci přímo nad pláží, kde je také bar a recepce. K dispozici sladký a slaný snídaňový bufet. Fakultativně možnost doplatku večeří - výběr z menu s bohatým zeleninovým bufetem.

Sport a zábava

Termální park přímo v objektu s neomezeným množstvím návštěv, možnost zajímavých výletů po okolí. Za poplatek si hosté mohou užívat lázně se shiatsu masážemi, ajurvédskými i bahenními, aerosolovou terapii a inhalace a termální beauty centrum.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat