Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Casa Nicola

Itálie, Ischia, St. Angelo

Penzion Casa Nicola (hlavní fotografie)

5% sleva až

Ubytování Pension
Počasí
13 °C - Možnost deště
13 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 4 690 Kč

Dostupných: 399 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Polopenze – snídaně rozšířená kontinentální pečivo, máslo, marmeláda, čokoláda, sýr, uzenina, jogurt, croissant), večeře servírovaná- výběr z menu, zeleninový salát. Na vyžádání vegetariálská či bezlepková kuchyně.

Poloha

Písečná pláž je 15 min od penzionu centrum letoviska 25 min klidná část ostrova termální parky 25 min.
Malý rodinný 2* penzion leží v centru městské části Succhivo, skládá se z několika přilehlých budov. Autobusová zastávka přímo u penzionu, pláž Cava Grado velmi dobře dosažitelná pěšky (cca 15 min), stejně tak termálního parku Tropical a Afriditiny/Appolonovy zahrady a centrum městečka Sant´Angelo cca 25 min.

Popis

Penzion nabízí bar, vstupní halu s TV, Wi-Fi zdarma ve veřejných prostorách, trezor, venkovní termální bazén 35-38°C s whirpoolem vzdálem cca 100 m od hlavní budovy hotelu (po rekonstrukci v roce 2016 se pro rok 2017 plánuje opětovné uvedení do provozu, případně bude k dispozici pouze s vodou o venkovní teplotě nikoliv termální), malý vnitřní termální bazén 36-38°C, sluneční terasy, veřejné nehlídané parkoviště, blízko tenisové kurty za poplatek.

Ubytování

2- lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek - příslušenství, telefon, centrální topení, klimatizace (za poplatek), balkon (za poplatek), některé pokoje mají výhled na moře.
Příslušenstvím, telefonem, centrálním topením, klimatizací (za poplatek), balkonem (za poplatek), některé pokoje mají výhled na moře.

Ostatní

Malý rodinný penzion je klienty velmi oblíben pro svou pohostinnost.
Venkovní bazén vnitřní bazén 36-39°C sluneční terasa Wi-Fi zdarma.
Http://www.hotelcasanicola.it.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat