Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Casa Rosa

Itálie, Ischia, St. Angelo

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Možnost deště
13 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 11 960 Kč

Dostupných: 110 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

- na pláži Maronti
- v blízkosti termálního parku Afrodite Apollon
Na místě se platí pobytová taxa, povinná úhrada elektrovozíku při příjezdu a odjezdu cca 7,- Eur / osoba / směr.

Popis

Hotelová budova je stupňovitě rozdělena s ohledem na členitý terén přímo na vulkanickém pahorku nad samotnou pláží Maronti. V budově se nachází recepce, bar, klimatizovaná restaurace, terasa s přenádherným výhledem na moře, zátoku a ostrov Capri. Venkovní termální bazén s lehátky a slunečníky, jehož teplota se reguluje s ohledem na měsíce – v rozpáleném červenci a srpnu cca 28- 30°C, v ostatních měsících cca 35°C. Vnitřní termální bazén s hydromasáží o teplotě 35°C celoročně. Stupňovitě rozdělené terasy s lehátky a slunečníky, po schodech přístup na hotelovou pláž. Wifi připojení na internet zdarma. Termální centrum s možností procedur. Hotel disponuje vlastním úsekem pláže, která je součástí největší pláže ostrova Maronti. Plážový servis za poplatek, cena přibližně 5 Eur na osobu/den. Na sluneční terase, která je cca 10 schodů nad pláží jsou lehátka a slunečníky zdarma. 20 m od vstupu do hotelu Casa Rosa se pak nachází vstup do oblíbených termálních parků Afrodite Apollon, které disponují cca 5ti přístupnými bazény a saunou.

Ubytování

Hotel disponuje 50ti pokoji s vlastním sociálním zařízením, přičemž každý z pokojů má balkon a výhled na moře. Pokoj Standard má TV, fén a stropní ventilátor. Pokoje Superior jsou za příplatek a mají navíc klimatizaci a lednici. Centrální trezor, poplatek cca 1 Eur / den.

Stravování

Snídaně bufetového stylu s nabídkou sladkých a slaných pokrmů. Večeře výběr z menu s nabídkou zeleninového bufetu. Za příplatek dokoupení plné penze.

Poloha

Hotel středomořského stylu, který Vás obklopí rodinnou atmosférou, se nachází v terasách přímo nad věhlasnou pláží Maronti, v těsné blízkosti termálního parku Afrodite Apollon a slavných fumarol, vývěrů horkých termálních par přímo uprostřed pláže. Krátkou procházkou se z hotelu dostanete do centra městečka Sant Angelo, odkud jsou autobusové spoje po celém ostrově. Přímo pod hotelem se dá zastavit i taxi loď, která za menší poplatek rozváží po pláži Maronti a do zátoky horkých pramenů Sorgeto. Hotel disponuje vlastním úsekem pláže.

Sport a zábava

Termální ostrov Ischia je ideální k návštěvě zdejších vyhlášených termálních parků, kterých je na ostrově několik, ale i jako výchozí bod k mnoha výletům, včetně Pompejí či ostrova Capri.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat