Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Miramare Sea Resort & Spa

Itálie, Ischia, St. Angelo

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Možnost deště
13 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 20 510 Kč

Dostupných: 182 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel se nachází přímo v krásném přístavním městečku Sant Angelo. Je vybudovaný v sopečné skále, která dává jedinečnou a romantickou atmosféru celému jižnímu pobřeží ostrova. Díky své unikátní poloze je už od roku 1933 vyhledáván světovou elitou (např. Hugo Boss, Angela Merkel). Okolí je velice klidné, bez hluku a znečištění z rušných silnic, protože celé městečko je určeno výhradně pěším návštěvníkům. Hotelový komplex je vystavěn v různých terénních úrovních pohodlně dostupných výtahy.

Popis

Recepce, tři bary, dvě restaurace a kongresový sál pro více než 250 osob. Wifi k dispozici zdarma v baru. Klienti mohou využívat veškerý komfort Miramare Sea Resort & Spa, jehož součástí je i vyhlášený park Aphrodite-Apollon s termálními bazény s teplotou od 26-40°C, termálním a wellness centrem. K dispozici je také tenisový kurt, římské jeskyně s termální párou a vybavená soukromá pláž, kamenné molo s lehátky a slunečníky. Součástí hotelu je kamenné molo s přístupem do moře po schodech, nebo soukromý plážový servis přímo na pláži Maronti v blízkosti fumarol („horkých písků“).

Sport a zábava

Termální park přímo v objektu s neomezeným množstvím návštěv, možnost zajímavých výletů po okolí. Za poplatek si hosté mohou užívat lázně se shiatsu masážemi, ajurvédskými i bahenními, aerosolovou terapii a inhalace a termální beauty centrum.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou prostorné a moderně vybavené, s balkonem nebo terasou, s přímým výhledem na moře. Disponují minibarem, TV SKY, digitálním trezorem, telefonem, fénem, sprchovým koutem nebo vanou. Na všech pokojích je wifi, topení a klimatizace. Pokoje Junior Suite jsou dva dvoulůžkové pokoje, na požádání navíc ke klasickému vybavení je také venkovní vířivka.

Stravování

Bohatý sladký a slaný snídaňový bufet, možnost doplatku večeří - výběr z menu s bohatým zeleninovým bufetem.

Ostatní

- termální bazény v ceně
- luxusní hotel s kvalitními službami
- jihoitalská atmosféra Na místě se platí pobytová taxa, povinná úhrada elektrovozíku při příjezdu a odjezdu cca 6,50 Eur / osoba / směr. Hotel pouze pro dospělé osoby..

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat